Kantor, kantory wymiany walut Śrem

Ponad Miastem Śrem góruje 44 metrowa Wieża Ciśnień, jednak nie mniejsze znaczenie odgrywa rzeka Warta oraz liczne stawy. To tutaj podczas upalnego lata można miło spędzać czas płynąc kajakiem, wyruszając w rejs statkiem, zanurzając się w jeziorach czy spacerować nadwarciańską promenadą. Turyści mogą skorzystać z bogactwa szlaków rowerowych, pieszych oraz architektonicznych, które otworzą przed nimi uroki miasta i okolic.

Poza atrakcjami wodnymi, Śrem zaprasza mieszkańców i przyjezdnych do skorzystania z oferty Kinoteatru Słonko, gdzie wyświetlane są filmy lub organizowane koncerty lub zatraceniu się w dźwiękach bluesa nad Wartą. Na miejskiej promenadzie odbywa się cyklicznie impreza „Jak za dawnych lat”, która przenosi wszystkich uczestników do XIX w., a dla fanów kina organizowany jest Międzynarodowy Weekend Filmowy.

Będąc w Śremie koniecznie należy odwiedzić Grodzisko będące najstarszym miejscem związanym ze Śremem. Tutejszy rynek, ratusz z zegarową wystawką, fontanna oraz pomniki znajdujące się na promenadzie również czekają na turystów. W miejskich uliczkach znajdziemy również kantory Śrem, które czekają tu nie tylko na zagranicznych klientów, ale również na osoby potrzebujące wymienić walutę. Lokalizacje kantorów w Śremie są różne, dlatego, aby ułatwić ich odnalezienie sporządziliśmy bazę teleadresową punktów walutowych.

Kantor, ulica, miasto
Pieprzyk Ewa, Krzysztof. Kantor wymiany walut s.c., pl. 20 Października 2, Śrem

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy