Kantor, kantory wymiany walut Swarzędz

Swarzędz to gmina miejsko-wiejska leżąca w województwie wielkopolskim. Miasto liczy ok. 50 tysięcy mieszkańców. Leży ono w aglomeracji Poznania, nieco ponad 10 kilometrów od jego centrum. W XX wieku Swarzędz słynął przede wszystkim z włókiennictwa, jednak czasy się zmieniły i teraz popularna jest tutaj produkcja mebli.

W Swarzędzu znajduje się Skansen Pszczelarski, który jest największym tego typu skansenem w całej Europie. Jest on czynny dla turystów, dlatego warto wygospodarować odrobinę wolnego czasu na jego zwiedzanie. Jednym z najcenniejszych obiektów architektonicznych jest tutaj stojący na rynku Ratusz – budowla z XIX wieku.

Dwa znajdujące się w gminie jeziora: Swarzędzkie i Uzarzewskie każdego roku zachęcają do długich spacerów mieszkańców Swarzędza i okolicznych miejscowości. Wszystkie najważniejsze obiekty gminy są bardzo dobrze oznakowane, dlatego nie ma tutaj większych problemów w dotarciu do urzędu, na pocztę czy do kantoru. W Swarzędzu, na terenie gminy funkcjonuje lotnisko Poznań-Kobylnica.

Zastanawiasz się, gdzie w Swarzędzu znajdziesz najdłużej czynny karton? Sprawdź to w znajdującej się poniżej bazie kantorów. Wśród zgromadzonych informacji znajdziesz dokładne adresy kantorów ze Swarzędza, godziny otwarcia, a także numery telefonów do poszczególnych punktów. Wszystkie zebrane informacje są stale aktualizowane. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Karolina Galant-fryc, os. Raczyńskiego 9 lok. 1, Swarzędz
Votum, Swarzędz 40, Swarzędz
Votum. Kantor wymiany walut, Wrzesińska 40, Swarzędz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy