Kantor, kantory wymiany walut Białogard

Białogard leży nad dwoma rzekami, Parsętą i Liśnicą. Miasto poszczycić się dobrze zachowanymi murami obronnymi oraz wieloma atrakcjami przyrodniczymi. Niezaprzeczalnie miejscowość można nazwać rajem wędkarzy, ponieważ w tutejszych rzekach, w okresie połowów, pojawia się duża ilość troci wędrownej, która wabi amatorów tej ryby. Osoby, które zamiast ryb wolą drzewa, zapraszamy do tutejszego arboretum, gdzie można podziwiać rzadkie okazy.

W mieście nie zabrakło zabytków. W rynku znajduje się Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, który trawiony był licznymi pożarami. Znajdziemy tutaj również budynek Starego Ratusza, który tak naprawdę jest kamienicą kupiecką odróżniającą się od pozostałych dobudowaną drewnianą wieżą z zegarem. Ciekawym obiektem jest również Brama Wysoka, która podobnie jak miejskie mury pamięta początki XIV w.

Zmęczonych zwiedzaniem turystów zapraszamy do pobliskich restauracji i lokali gastronomicznych, w których goście posilą się i zrewitalizują swoje siły. W mieście znajdziemy również sieć kantorów Białogard oraz bogatą bazę noclegową. Jeżeli chcecie zasięgnąć więcej informacji na temat kantorów w Białogardzie, zapraszamy do skorzystania z naszej bazy adresowej, w której znajdziecie bieżące dane na temat punktów wymiany walut.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, 1 Maja 2, Białogard
Kantor wymiany walut, Lindego 20, Białogard

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy