Kantor, kantory wymiany walut Choszczno

Miasto Choszczno jest położone nad jeziorem Kluki w województwie zachodniopomorskim. W XIV i XV wieku, centrum miasta składało się z czworobocznego rynku, systemu fortyfikacyjnego oraz znajdowały się tutaj cztery główne ulice wraz z uliczkami poprzecznymi. Obecnie do naszych czasów zachowała się zabudować Starego Miasta. W niewielkim stopniu zachowały się fortyfikacje i obmurowania miasta, są to: część muru północnego, południowego i zachodniego. Wśród zachowanych murów do dnia dzisiejszego zachował się również „Mnisi wał” będący wałem ziemnym.

Będąc w Choszcznie warto zobaczyć wznoszący się ponad miastem Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Spacerując ulicami miasta trzeba również zwrócić uwagę na budynek dworca kolejowego, młyn gospodarczy czy zabytkowe budynki mieszkalne. W mieście znajdziemy także wiele miejsc i pomników pamięci narodowej. Nie sposób wymienić wszystkich dlatego warto zapoznać się z przewodnikiem, który można nabyć w centrum informacji turystycznej.

Opodal stacji benzynowych czy punktów informacyjnych znajdziemy kantory w Choszcznie. Bez jakichkolwiek problemów każdy będzie mógł tutaj dokonać zakupu lub sprzedaży wybranej waluty. Ich lokalizacje możecie sprawdzić zaglądając na naszą stronę, gdzie podajemy adresy kantorów Choszczno wraz z ich lokalizacją na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Krzysztof Kierlin, Dąbrowszczaków 2, Choszczno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy