Kantor, kantory wymiany walut Darłowo

W województwie zachodniopomorskim znajduje się miasto Darłowo. Co roku zjeżdżają tu tłumy wczasowiczów z całej Polski, a także z Niemiec. I choć nie zawsze pogoda nad polskim morzem rozpieszcza, to mimo wszystko warto zajrzeć do Darłowa.

Morze Bałtyckie, nad którym położone jest Darłowo, sprawia, że nie tylko przyjeżdżają tu turyści w okresie letnim. Również jesienią i zimą można tutaj spotkać osoby, które wdychają nadmorski jod. Nie trzeba też się przejmować, gdy pogoda nie dopisze. Zawsze pozostaje wiele atrakcji, w tym zabytków, które można zwiedzić w międzyczasie. W Darłowie znajduje się Zamek Książąt Pomorskich, będący jedynym w kraju nadmorskim zamkiem gotyckim. Zobaczyć można również Kościół mariacki czy barokowy ratusz, a także zespół młyna wodnego, że o zabytkowych kamienicach nie wspominając.

Będąc nad morzem warto spróbować różnych ryb przyrządzanych tutaj na wiele sposobów. Przydatną informacją, szczególnie dla turystów zagranicznych, będzie zlokalizowanie kantorów w Darłowie. Informacje dotyczące dokładnego adresów oraz godzin otwarcia kantorów Darłowo znajdziecie w naszej bazie. Gorąco zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Pocztowa 3, Darłowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy