Kantor, kantory wymiany walut Drawsko Pomorskie

Na Pojezierzu Drawskim i Równinie Drawskiej położone jest miasto Drawsko Pomorskie. Jest to malownicza okolica, która sąsiaduje z gminą Złocieniec. Pomiędzy gminami znajduje się jezioro Lubie, które zachęca przyjezdne osoby do spędzania czasu na aktywnym wypoczynku, zwłaszcza na kajakach.

Drawsko Pomorskie jest bardzo dobrze skomunikowane z okolicznymi miejscowościami. Przez gminę przebiega droga krajowa łącząca Stargard i Gdynię, a także kilka dróg wojewódzkich prowadzących do Łobza, Świdwina, Połczyna-Zdroju i Kalisza Pomorskiego. Drawsko Pomorskie połączone jest również linią kolejową, a także linią autobusową.

Jeżeli wybieracie się do Drawska Pomorskiego, to z pewnością się nie rozczarujecie. Miasto jest urokliwe, a w centrum znajduje się wiele punktów gastronomicznych i noclegowych. Nie brakuje tutaj takich usług jak placówki bankowe czy kantory Drawsko Pomorskie, w których bez problemu dokonamy wszelkich transakcji finansowych.

W celu lepszego zlokalizowania kantorów w Drawsku Pomorskim, przygotowaliśmy specjalną bazę punktów walutowych, a w niej adresy placówek, numery telefonów oraz godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, pl. Konstytucji 7, Drawsko Pomorskie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy