Kantor, kantory wymiany walut Gryfino

Gryfino ma swoje początki w słowiańskiej osadzie rybackiej, która powstała nad Odrą. Z czasem powstało tu miasto otoczone murami o prostopadłym ułożeniu uliczek wraz z centralnie usytuowanym rynkiem wraz z ratuszem. Zachowane mury obronne do dziś można oglądać na terenie miasta wraz z Brama Brzeską. Interesujący jest Pałacyk pod Lwami wzniesiony przez niemieckiego producenta mydła oraz środków piorących Henricha Mollera. Pałac powstał w miejsce średniowiecznej fosy i miał sprawować rolę bardziej willi niż standardowego pałacu.

Osoby lubiące spędzać wolny czas na łonie natury z pewnością zadowoli fakt, że znajduje się tutaj Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry i pomnik przyrody „Krzywy Las”. Przecina je wiele szlaków turystycznych, i tych pieszych i tych rowerowych, które roztaczają przed turystami malowniczy obraz. Nie mogło zabraknąć również wodnych szlaków turystycznych, gdyż przebiega tutaj szlak wodny Berlin – Szczecin – Bałtyk.

Bliskość Niemiec oraz dogodne połączenia miasta z innymi miejscowościami sprawią, że jest ono atrakcyjnym miejscem na spontaniczne wypady weekendowe dla dalekich i bliskich turystów. W związku z tym w Gryfinie nie mogło zabraknąć kantorów Gryfino, które pomocne są, gdy trzeba wymienić walutę. Lokalizacja kantorów w Gryfinie została zamieszczona w bazie danych na naszej stronie internetowej. Gorąco zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Anna. Kantor wymiany walut, Chrobrego 15, Gryfino
Bax. Kantor wymiany walut, 9 Maja 14, Gryfino
Cash. Kantor wymiany walut, Chrobrego 28a, Gryfino
Dudek Mirosław. Kantor wymiany walut, 1 Maja 22, Gryfino

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy