Kantor, kantory wymiany walut Kołobrzeg

Morze, lasy, słońce, plaża, ryby – te wszystkie rzeczy znajdziemy w Kołobrzegu, mieście położonym u ujścia Parsęty. To również jedno z piękniejszych polskich uzdrowisk, które rokrocznie przyciąga do siebie niezliczone ilości turystów z Polski i zagranicy, zarówno w sezonie letnim, jak i poza nim.

W związku z nadmorską lokalizacją atrakcje turystyczne Miasta Kołobrzeg również związane są z morzem. Między innymi jest to latarnia morska, Marina Solna, Port Handlowy, Port Wojenny oraz Nabrzeże pasażerskie. Miasto, pomimo dużego związku z morzem, ma również wiele zabytków, które turyści mogą odwiedzać, gdy nie dopisze pogoda. Wśród nich: Bazylika Najświętszej Marii Panny, Akademia Rycerska, Baszta Lontowa czy fortyfikacje twierdzy, które upamiętniają rolę Kołobrzegu, jaką sprawował przez wiele lat.

W Kołobrzegu spełniają się życzenia. Wystarczy tylko pogłaskać główkę na Kolumnie Adebara, która znajduje się przy ratuszu. Jest to jednocześnie symbol sprawiedliwości, gdyż Adebar został pozbawiony głowy na tyłach ratusza, za wszczęcie buntu mieszczan.

Po licznych atrakcjach zapraszamy turystów do lokalnych smażalni ryb, gdzie królują morskie okazy. Pamiętajmy jednak, że w mieście obowiązuje polska waluta, więc wszystkie pozostałe należy wymienić w kantorach Kołobrzeg. Dla niezorientowanych turystów idziemy z pomocą i prezentujemy wszystkie kantory w Kołobrzegu wraz z informacjami o ich lokalizacji i godzinach otwarcia. Gorąco polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Agroland. Kantor. Kubasik W., Spacerowa 39, Kołobrzeg
Cegielski L. Kantor wymiany walut, Łopuskiego 7 lok. 2, Kołobrzeg
Kantor wymiany walut, Giełdowa 7c lok. 11, Kołobrzeg
Kantor wymiany walut, Katedralna 40a, Kołobrzeg
Kuszmar J. Kantor wymiany walut, Dworcowa 1, Kołobrzeg
Piotr Liszewski, Szpitalna 8A lok. 7, Kołobrzeg
Sienkiewicz Adrian. Kantor wymiany walut, park 1 Marca 5 lok. 1, Kołobrzeg
Złoty Róg. Czymbor R., Łopuskiego 17a, Kołobrzeg

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy