Kantor, kantory wymiany walut Nowogard

Nowogard jest to miasto położone na skraju Puszczy Goleniowskiej. W jego obszarze znajduje się Jezioro Nowogardzkie, a usytuowanie na Pomorzu Zachodnim sprawia, że niedaleko stąd do Szczecina i wybrzeża Bałtyku.

Miejscowość powstała z grodu znajdującego się na półwyspie jeziora, którego mieszkańcy trudnili się rolnictwem, rzemiosłem i rybołówstwem. W XIV w. zaczęto wznosić mury miejskie i ich fragmenty możemy podziwiać do dnia dzisiejszego na terenie miasta. Znajdował się tutaj dawny zamek Ebersteinów, który w XIX w. służył za więzienie.

Turystyka miasta oscyluje wokół Jeziora Nowogardzkiego. Znajduje się tutaj ośrodek sportu i rekreacji wyposażony w strzeżoną plażę. Osoby lubiące spędzać czas na kempingu, mogą korzystać z pola namiotowego oraz uprawiać sporty wodne.

W centrum miasta znajdują się obiekty użytku publicznego takie jak hotele, biblioteka, szkoły. Można tutaj skorzystać z oferty banków i kantorów Nowogard. Każdy kantor w Nowogardzie został wpisany na naszą listę kontaktową, która znacznie ułatwi poszukiwanie najbliższej placówki wymiany walut.

Kantor, ulica, miasto
Lider. FH. Wymysłowski P., Warszawska 7c, Nowogard

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy