Kantor, kantory wymiany walut Police

Znajdujące się w północno-zachodniej części kraju Police leżą nad Odrą i Gunicą na Równinie Wkrzańskiej. Nazwa miasta jest dosyć niespotykana i pochodzi od słowa polskiego: pole w liczbie mnogiej występującej jako police.

Z pozoru wydawać by się mogło, że Police nie mają nic ciekawego do zaoferowania. To jednak nieprawda, gdyż można tu całkiem miło i przyjemnie spędzić swój wolny czas.

Mieszkańcy cenią sobie porastającą miasto zieleń. Liczne parki i skwery, takie jak Park Staromiejski, Park Solidarności czy Skwer Jana Pawła II zachęcają wręcz do odpoczynku. Czas spędzony na łonie natury pozwoli odstresować się i nabrać sił do dalszej pracy czy nauki.

Pomimo tego, że miasto jest małe ma bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę. Mieszkańcy mają swobodny dostęp do kina, teatru, bibliotek, urzędów, poczty, banków czy kantorów. W Policach organizowane są też liczne imprezy cykliczne, np. Gryf Ogólnopolski Bieg na Orientację, Ogólnopolski Bieg Uliczny Policka Piętnastka czy Międzynarodowy Turniej Szachowy im. T. Gniota.

Jesteś mieszkańcem Polic i zastanawiasz się, gdzie możesz wymienić walutę? Sprawdź przygotowaną przez nas bazę kantorów by dowiedzieć się, który z nich zlokalizowany jest w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Poznasz dokładne adresy wszystkich kantorów z Polic wraz z godzinami ich otwarcia. Zachęcamy do skorzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Elżbieta Flieger, Wróblewskiego 20D, Police
Krys-Pol. FUH. Posiadało K., ks. kard. Wyszyńskiego 10, Police
Sezam. Turlejski K., ks. kard. Wyszyńskiego 4 d, Police
Wielowska K., Kuchalski T. Kantor wymiany walut, ks. kard. Wyszyńskiego 13, Police

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy