Kantor, kantory wymiany walut Szczecinek

Na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Szczecineckiego, pomiędzy jeziorami Wilczkowo, Trzesiecko i Wielimie, znajduje się Miasto Szczecinek. Położenie wśród tutejszych jezior i lasów czyni z tej miejscowości doskonały kurort turystyczny, który jednocześnie jest rajem dla wędkarzy.

Prowadzą tu liczne szlaki turystyczne, piesze i rowerowe, które pozwalają turystom na bliższe spotkania z tutejsza naturą. Przemierzając szlaki, turyści mogą zobaczyć również porozrzucane po mieście zabytki. Znajduje się tutaj wiele bunkrów, Mysia Wyspa, która ostatnimi laty przeżywa swój renesans i koncentruje rozrywkowe i rekreacyjne życie mieszkańców i turystów. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinków również wygląda okazale. Obecnie znajduje się w nim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, co sprawia, że można zobaczyć zamek zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. W rynku odnajdziemy przepiękny ratusz z witrażowymi oknami i fontannę miejską, a także malownicze kamieniczki. Natomiast spacerując wzdłuż ulicy Młynarskiej napotkamy Spichlerz, który niegdyś pełnił rolę młyna.

W tutejszych zakamarkach i uliczkach znajdziemy również kantory w Szczecinku, w których bez problemu wymienimy walutę i będziemy mogli nabyć pamiątki w okolicznych sklepikach i na straganach. Pełną listę kantorów Szczecinek prezentujemy w naszej bazie, a wraz z nimi dokładna lokalizacja i aktualne namiary.

Kantor, ulica, miasto
Drozd Jolanta. Kantor wymiany walut, Bohaterów Warszawy 14, Szczecinek
Joanna Fieducik Kantor Wymiany Walut, 9 Maja 32, Szczecinek
Kantor wymiany walut, 28 Lutego 34, Szczecinek
Słowińska Barbara. Kantor wymiany walut, pl. Wolności 18, Szczecinek

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa zachodniopomorskiego: Kantory Szczecin, Kantory Koszalin, Kantory Stargard, Kantory Kołobrzeg, Kantory Świnoujście, Kantory Szczecinek, Kantory Police

 

Polecamy