Bankomaty Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim, na terenie powiatu wałbrzyskiego. Leży w Sudetach, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Gór Kamiennych. Do powstania miasta doszło w 1973 r. na skutek połączenia miejscowości Boguszów, Gorce i Stary Lesieniec oraz osiedla miejskiego Kuźnice Świdnickie. W 2016 r. Boguszów-Gorce był zamieszkiwany przez około 15 800 osób. Miasto zajmuje powierzchnię 27,02 km², z czego 42% stanowią użytki rolne, natomiast 41% lasy. Graniczy z gminami Mieroszów, Wałbrzych, Szczwane-Zdrój, Stare Bogaczowice oraz Czarny Bór. Co roku odbywa się tutaj ultramaraton „Sudecka Setka”.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą bankomatów w Boguszowie-Gorcach, w której zebraliśmy najważniejsze informacje na temat każdego spośród urządzeń, znajdujących się w granicach tego miasta. Użytkownicy bankomatów Boguszowa-Gorców wyszukają u nas adresy poszczególnych urządzeń, jak również sprawdzą ich funkcje i godziny dostępności.

Ulica, miasto, operator
Fornalskiej 11, Boguszów-Gorce, PKO Bank Polski SA
Plac Odrodzenia 16 - Kwiaciarnia, Boguszów-Gorce, PKO Bank Polski SA
Traugutta 12a - Pasaż Handlowy, Boguszów-Gorce, PKO Bank Polski SA
Wałbrzyska 8 - Supermarket "Biedronka", Boguszów-Gorce, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy