Bankomaty Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim, na terenie powiatu wałbrzyskiego. Leży w Sudetach, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Gór Kamiennych. Do powstania miasta doszło w 1973 r. na skutek połączenia miejscowości Boguszów, Gorce i Stary Lesieniec oraz osiedla miejskiego Kuźnice Świdnickie. W 2016 r. Boguszów-Gorce był zamieszkiwany przez około 15 800 osób. Miasto zajmuje powierzchnię 27,02 km², z czego 42% stanowią użytki rolne, natomiast 41% lasy. Graniczy z gminami Mieroszów, Wałbrzych, Szczwane-Zdrój, Stare Bogaczowice oraz Czarny Bór. Co roku odbywa się tutaj ultramaraton „Sudecka Setka”.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą bankomatów w Boguszowie-Gorcach, w której zebraliśmy najważniejsze informacje na temat każdego spośród urządzeń, znajdujących się w granicach tego miasta. Użytkownicy bankomatów Boguszowa-Gorców wyszukają u nas adresy poszczególnych urządzeń, jak również sprawdzą ich funkcje i godziny dostępności.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Fornalskiej 11 Boguszów-Gorce
PKO Bank Polski SA Plac Odrodzenia 16 - Kwiaciarnia Boguszów-Gorce
PKO Bank Polski SA Traugutta 12a - Pasaż Handlowy Boguszów-Gorce
Planet Cash SA Wałbrzyska 8 - Supermarket "Biedronka" Boguszów-Gorce

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy