Dbamy o finanse

Przyglądamy się ofertom bankowym! Recenzujemy, weryfikujemy i porównujemy najnowsze promocje bankowe.

MONEYE

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy w branży finansowej, postanowiliśmy założyć blog, na którym przyglądamy się i recenzujemy oferty bankowe. Niezależność i bezstronność pozwalają nam na przekazanie Wam ważnych informacji, które często zostają pominięte, a mają znaczący wpływ na zawartą umowę. Polecamy produkty bezpieczne, promocyjne, ale zwracamy też uwagę na oferty klasyczne, standardowe, które nie generują ryzyka utraty środków.

Regulaminy bankowe nie mają przed nami tajemnic, a przynajmniej robimy wszystko, aby tak było. Łapiemy regulaminowe haczyki i spieszymy Wam o nich z informacją abyście wiedzieli, że dana oferta wiąże się z konkretnym ryzykiem.

Chcemy, aby każdy z Was wiedział gdzie założyć bezpłatne Konto Osobiste, w którym banku najbardziej opłaca się skorzystać z lokaty i z czym wiąże się posiadanie karty kredytowej. Chcemy abyście z usług bankowych korzystali rozsądnie, wykorzystując ich potencjał i możliwości, żebyście na nich zarabiali korzystając z dostępnych promocji i wybierali produkty, które sprostają Waszym potrzebom.

=

Zarabiasz i oszczędzasz na promocjach bankowych, wybierając oferty najbardziej dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb

=

Na bieżąco informujemy Cię o nowych promocjach, dzięki czemu jesteś na bieżąco z aktualnymi ofertami

=

Prowadzimy Cię krok po kroku, abyś mógł skorzystać z danej usługi czy produktu

=

Uczymy Cię i edukujemy, a Ty zdobywasz wiedzę niezbędną do poruszania się w świecie finansów i bankowości

=

Recenzujemy oferty bankowe i inne promocje finansowe, dzięki czemu świadomie podejmujesz decyzję

=

Znasz plusy, minusy i ryzyko jakie wiąże się z podpisaniem umowy produktowej

KORZYŚCI

Dlaczego warto z nami zostać?

Dbamy o prawidłową interpretację zapisów regulaminów, regulacji oraz Tabeli Opłat i prowizji.

Obiektywnie przyglądamy się wszystkim ofertom porównując promocje, korzyści i minusy produktów bankowych.

Dajemy znać o każdej aktualnej promocji i ofercie bankowej, informując o haczykach i ryzyku.

We wszystkich recenzjach znajdziesz odnośniki, umożliwiające Ci skorzystanie z ofert bankowych za naszym pośrednictwem. Na niektórych ofertach i promocjach bankowych zarabiamy dzięki afiliacji, dlatego jeżeli to co robimy jest dla Ciebie ważne, jeżeli dzięki naszym artykułom oszczędzasz i zarabiasz, to skorzystanie z nich za pośrednictwem Moneye będzie dla nas nie tylko dodatkowym źródłem dochodu, ale największym podziękowaniem za pracę, jaką wkładamy w prowadzenie bloga.

POZNAJMY SIĘ

Paulina Kanak

Nazywam się Paulina Kanak i ponad siedem lat pracowałam w bankowości. Poza dostarczaniem Ci świeżych informacji na temat ofert finansowych pochłaniam portale społecznościowe i często będę się tam z Tobą spotykać. Moje doświadczenie zawodowe głównie skupia się wokół depozytów, dlatego najczęściej opisywanym przeze mnie produktem pojawiającym się na stronie są rachunki i lokaty, ale nie zabraknie informacji o kartach kredytowych. Będzie też sporo o promocjach, czyli dodatkowym, nie zawsze do końca „darmowym” przysposobieniu gotówki, bo to chyba wszyscy z nas lubią najbardziej.

Prywatnie nigdy nie rozstaję się z telefonem i pochłaniam hektolitry kawy, śmieszkuję na snapchacie i uwielbiam sudoku. Wymądrzam się też nieco w kwestiach fotografii, chociaż od bycia fotografem dzieli mnie jeszcze ogromna czasoprzestrzeń.

POROZMAWIAJMY

Paweł Pędzik

Paweł Pędzik, przez ostatnie 5 lat tata na pełnym etacie i freelancer (marketing internetowy). Z branżą finansową związałem się jeszcze na studiach. Przez 6 lat uczestniczyłem w projektach m.in. Aliora, Citi Banku, HSBC, Santandera i Getin Banku. Zajmowałem się głównie obsługą posprzedażową, więc jeśli masz jakiś produkt w ww. to możliwe, że już kiedyś się spotkaliśmy. Wiem z jakimi pytaniami, problemami, skargami czy reklamacjami zwracali się Klienci i dzięki temu szczegółowo poznałem zasady działania kredytów hipotecznych, samochodowych, gotówkowych, kont, lokat i kart kredytowych.

Postanowiliśmy połączyć naszą wiedzę i doświadczenie. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli porozmawiać o finansach „od kuchni”, bez zbędnej terminologii, w języku zrozumiałym dla wszystkich.