Bankomaty Jawor

Jawor to miasto leżące w województwie dolnośląskim, nad Nysą Szaloną, Paszówką  oraz Jawornikiem. Z historycznego punktu widzenia jest usytuowany na terenie Dolnego Śląska, natomiast pod względem historycznym mieści się na Równinie Jaworskiej, wchodzącej w skład Równiny Chojnowskiej. Jawor jest siedzibą powiatu jaworskiego. Jego nazwa podchodzi od rozpowszechnionego w tej części Polski drzewa jawor. Miejscowość zajmuje powierzchnię 18,80 km², z czego użytki rolne stanowią 66%. Na co dzień zamieszkuje tutaj około 23 500 osób. Jawor jest ważnym regionie ośrodkiem kultury. Mieści się w nim Muzeum Regionalne, którego siedzibą jest dawny klasztor benedyktynów. W mieście odbywają się co roku Jaworskie Koncerty Pokoju.

Baza bankomatów w Jaworze została opracowana dla mieszkańców i gości tego miasta, którzy chcą szybko i bez problemów dotrzeć do dostępnych tutaj urządzeń bankowych. Prezentujemy adresy wszystkich bankomatów Jaworu, a także inne przydatne dla użytkowników informacje, na przykład dostępność czasową urządzeń.

Ulica, miasto, operator
Gagarina 5 - Urząd Skarbowy, Jawor, PKO Bank Polski SA
Grunwaldzka 35 - Bank BGŻ BNP Paribas, Jawor, Planet Cash SA
Grunwaldzka 4 - Pasaż Handlowy, Jawor, Bank Zachodni WBK SA
Księcia Poniatowskiego 17 - Supermarket "Tesco", Jawor, PKO Bank Polski SA
Księcia Poniatowskiego 7, Jawor, PKO Bank Polski SA
Limanowskiego 13 - Supermarket "Biedronka", Jawor, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 7-8 - Supermarket "Biedronka", Jawor, Planet Cash SA
Rynek 26 - Sklep "Dallas", Jawor, PKO Bank Polski SA
Wrocławska 2, Jawor, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy