Bankomaty Strzegom

Strzegom to miasto położone w południowo-zachodniej części kraju, na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu świdnickiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Strzegom. Leży na terenie Przedgórza Sudeckiego i jest otoczone przez Wzgórza Strzegomskie. Pod względem historycznym znajduje się na Dolnym Śląsku. Strzegom jest ważnym ośrodkiem kamieniarskim. Lokacji miasta na prawie niemieckim najprawdopodobniej dokonała żona Henryka Pobożnego – księżna Anna w 1242 r. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 16 500, natomiast jego powierzchnia 20,49 km². Na terenie miasta odbywają się imprezy kulturalne i sportowe, między innymi bieg Strzegomska Dwunastka, Rajd Pamięci hm.Floriana Marciniaka „Flo” oraz Międzynarodowy Festiwal Folkloru.

W bazie bankomatów Strzegomia znajdują się urządzenia usytuowane w różnych częściach tego miasta. Opierając się na wyszukanych w niej informacjach można szybko dotrzeć do bankomatu w Strzegomiu, czynnego w dogodnych porach i posiadającego pożądane funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Al. Wojska Polskiego 80 - Supermarket "Biedronka" Strzegom
Cash Zone (Cardtronics Polska) Al. Wojska Polskiego - Stacja Paliw "Shell" Strzegom
Bank Zachodni WBK SA Kościuszki 14 Strzegom
Bank Zachodni WBK SA Legnicka 14w - Apteka Strzegom
Planet Cash SA Legnicka 16-18 - Supermarket "Biedronka" Strzegom
Planet Cash SA Rynek 20-21 - Bank BGŻ BNP Paribas Strzegom
Euronet Polska Sp. z o.o. Rynek 28-29 - Credit Agricole Bank Polska Strzegom
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 38 - Ratusz Strzegom
Bank Zachodni WBK SA Rynek 46-47 - Pasaż Handlowy Strzegom
Bank Zachodni WBK SA Rynek 46-47 - Pasaż Handlowy Strzegom
PKO Bank Polski SA Rynek 6 Strzegom
PKO Bank Polski SA Rynek 6 Strzegom

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy