Bankomaty Strzegom

Strzegom to miasto położone w południowo-zachodniej części kraju, na terenie województwa dolnośląskiego i powiatu świdnickiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Strzegom. Leży na terenie Przedgórza Sudeckiego i jest otoczone przez Wzgórza Strzegomskie. Pod względem historycznym znajduje się na Dolnym Śląsku. Strzegom jest ważnym ośrodkiem kamieniarskim. Lokacji miasta na prawie niemieckim najprawdopodobniej dokonała żona Henryka Pobożnego – księżna Anna w 1242 r. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 16 500, natomiast jego powierzchnia 20,49 km². Na terenie miasta odbywają się imprezy kulturalne i sportowe, między innymi bieg Strzegomska Dwunastka, Rajd Pamięci hm.Floriana Marciniaka „Flo” oraz Międzynarodowy Festiwal Folkloru.

W bazie bankomatów Strzegomia znajdują się urządzenia usytuowane w różnych częściach tego miasta. Opierając się na wyszukanych w niej informacjach można szybko dotrzeć do bankomatu w Strzegomiu, czynnego w dogodnych porach i posiadającego pożądane funkcje.

Ulica, miasto, operator
Al. Wojska Polskiego 80 - Supermarket "Biedronka", Strzegom, Planet Cash SA
Al. Wojska Polskiego - Stacja Paliw "Shell", Strzegom, Cash Zone (Cardtronics Polska)
Kościuszki 14, Strzegom, Bank Zachodni WBK SA
Legnicka 14w - Apteka, Strzegom, Bank Zachodni WBK SA
Legnicka 16-18 - Supermarket "Biedronka", Strzegom, Planet Cash SA
Rynek 20-21 - Bank BGŻ BNP Paribas, Strzegom, Planet Cash SA
Rynek 28-29 - Credit Agricole Bank Polska, Strzegom, Euronet Polska Sp. z o.o.
Rynek 38 - Ratusz, Strzegom, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Rynek 46-47 - Pasaż Handlowy, Strzegom, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 46-47 - Pasaż Handlowy, Strzegom, Bank Zachodni WBK SA
Rynek 6, Strzegom, PKO Bank Polski SA
Rynek 6, Strzegom, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa dolnośląskiego: Bankomaty Wrocław, Bankomaty Wałbrzych, Bankomaty Legnica, Bankomaty Jelenia Góra, Bankomaty Lubin, Bankomaty Głogów, Bankomaty Świdnica

 

Polecamy