Bankomaty Koronowo

Koronowo to miasto, które jest usytuowane w północnej części kraju, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz powiatu bydgoskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koronowo. Leży na pograniczu Borów Tucholskich, Doliny Brdy i Krajny, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego, pomiędzy jeziorami Koronowskim, Białym i Lipkusz, rzeką Brdą oraz Kanałem Lateralnym. Historia miejscowości sięga XIII w. Jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy klasztoru Corona Mariae, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Koronę Marii. Koronowo uzyskało prawa miejskie w 1368 r., co było zasługą króla Kazimierza Jagiellończyka. Obecnie zajmuje powierzchnię 28,18 km², natomiast liczba mieszkańców w 2016 r. przekraczała 11 300 osób.

Baza bankomatów w Koronowie jest skierowana do wszystkich mieszkańców miasta oraz do odwiedzających je gości. Zebraliśmy w niej adresy dostępnych tutaj urządzeń, a jednocześnie uwzględniliśmy takie informacje jak godziny dostępności i funkcje poszczególnych bankomatów Koronowa.

Ulica, miasto, operator
Plac Zwycięstwa 12, Koronowo, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Plac Zwycięstwa 21 - Supermarket "Biedronka", Koronowo, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Zwycięstwa 23, Koronowo, Bank Pekao SA
Pomianowskiego 3, Koronowo, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Pomianowskiego 5a, Koronowo, PKO Bank Polski SA
Pomianowskiego 5a, Koronowo, PKO Bank Polski SA
Witosa 14 - Kwiaciarnia, Koronowo, Bank Pekao SA
Witosa 1k - Supermarket "Pepco", Koronowo, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy