Bankomaty Koronowo

Koronowo to miasto, które jest usytuowane w północnej części kraju, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz powiatu bydgoskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koronowo. Leży na pograniczu Borów Tucholskich, Doliny Brdy i Krajny, w pasie Pojezierza Południowopomorskiego, pomiędzy jeziorami Koronowskim, Białym i Lipkusz, rzeką Brdą oraz Kanałem Lateralnym. Historia miejscowości sięga XIII w. Jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy klasztoru Corona Mariae, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Koronę Marii. Koronowo uzyskało prawa miejskie w 1368 r., co było zasługą króla Kazimierza Jagiellończyka. Obecnie zajmuje powierzchnię 28,18 km², natomiast liczba mieszkańców w 2016 r. przekraczała 11 300 osób.

Baza bankomatów w Koronowie jest skierowana do wszystkich mieszkańców miasta oraz do odwiedzających je gości. Zebraliśmy w niej adresy dostępnych tutaj urządzeń, a jednocześnie uwzględniliśmy takie informacje jak godziny dostępności i funkcje poszczególnych bankomatów Koronowa.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Zwycięstwa 12 Koronowo
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Zwycięstwa 21 - Supermarket "Biedronka" Koronowo
Bank Pekao SA Plac Zwycięstwa 23 Koronowo
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Pomianowskiego 3 Koronowo
PKO Bank Polski SA Pomianowskiego 5a Koronowo
PKO Bank Polski SA Pomianowskiego 5a Koronowo
Bank Pekao SA Witosa 14 - Kwiaciarnia Koronowo
Euronet Polska Sp. z o.o. Witosa 1k - Supermarket "Pepco" Koronowo

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy