Bankomaty Mogilno

Mogilno to miasto, które leży na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jest siedzibą powiatu mogileńskiego, a także gminy miejsko-wiejskiej Mogilno. Znajduje się w Wielkopolsce, w sąsiedztwie Jeziora Mogileńskiego. Przez teren miast przepływa rzeka Panna. Miejscowość otoczona jest przez niewielkie kompleksy leśne. Zajmuje powierzchnię 8,32 km² i jest zamieszkiwana przez ponad 12 000 osób. Mogilno uzyskało prawa miejskie w 1398 r. od króla Władysława Jagiełły. W mieście znajduje się kilka cennych zabytków, między innymi klasztor i kościół pobenedyktyński, które zostały ufundowane w 1065 r. przez Bolesława Szczodrego, ratusz neogotycki z XIX w. oraz późnogotycki kościół farny św. Jakuba Starszego z około 1511 r.

Przygotowana przez nas baza jest przeznaczona dla wszystkich osób korzystających z bankomatów w Mogilnie. Zebraliśmy w niej wiele przydatnych informacji, tak więc umożliwiamy sprawdzenie dokładnego adresu dowolnie wybranego urządzenia oraz funkcji i godzin dostępności poszczególnych bankomatów Mogilna.

Ulica, miasto, operator
Hallera 11 - Bank BGŻ BNP Paribas, Mogilno, Planet Cash SA
Hallera 12, Mogilno, PKO Bank Polski SA
Hallera 2, Mogilno, Bank Millennium SA
Hallera 2 - Sklep "Społem", Mogilno, Bank Zachodni WBK SA
Jagiełły 11, Mogilno, PKO Bank Polski SA
Jagiełły 11, Mogilno, PKO Bank Polski SA
Jagiełły 14, Mogilno, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Plac Wolności 3, Mogilno, SKOK 24 (Aplitt SA)
Powstańców Wielkopolskich 41 - Pawilon Handlowy "Czerwona Torebka", Mogilno, Cash Zone (Cardtronics Polska)

Bankomaty w innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bankomaty Bydgoszcz, Bankomaty Toruń, Bankomaty Włocławek, Bankomaty Grudziądz, Bankomaty Inowrocław, Bankomaty Brodnica, Bankomaty Świecie

 

Polecamy