Bankomaty Brzeziny

Brzeziny to miasto położone na terenie województwa łódzkiego oraz powiatu brzezińskiego, którego są siedzibą. Znajdują się na w dolinie rzeki Mrożący, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, na wschód od Łodzi. Z dokumentu wystawionego w 1322 r. przez księcia dobrzyńskiego i łęczyckiego Władysława Siemowitowicza wynika, że w tym czasie Brzeziny były już miastem. Aktualnie zajmuje ono powierzchnię 21,58 km², a w 2016 r. liczba jego mieszkańców przekraczała 12 500 osób. 80% terenu stanowią użytki rolne. Miejscowość posiada kilka zabytków, między innymi gotycki kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, zespół klasztoru Reformatów oraz cmentarz żydowski.

Bazę bankomatów w Brzezinach opracowaliśmy po to, aby umożliwić każdemu mieszkańcowi lub gościowi tego miasta dotarcie od urządzenia, które w pełni odpowiada jego potrzebom. Zebraliśmy tutaj wszystkie przydatne informacje, a w więc dokładne adresy, godziny dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażone są poszczególne bankomaty Brzezin.

Ulica, miasto, operator
Bankowa 3, Brzeziny, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Chęcińska 176a, Brzeziny, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Frycza-Modrzewskiego 4 - Supermarket "Biedronka", Brzeziny, PKO Bank Polski SA
Piłsudskiego 2-8, Brzeziny, Bank Pekao SA
Plac Jana Pawła II 9-10 - Sklep z Artykułami Sanitarnymi I Malarskimi, Brzeziny, PKO Bank Polski SA
Sienkiewicza 8, Brzeziny, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Sienkiewicza 9, Brzeziny, PKO Bank Polski SA
Staszica 8 - Bank BGŻ BNP Paribas, Brzeziny, Planet Cash SA
Staszica 9, Brzeziny, Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Bankomaty w innych miastach województwa łódzkiego: Bankomaty Łódź, Bankomaty Piotrków Trybunalski, Bankomaty Pabianice, Bankomaty Tomaszów Mazowiecki, Bankomaty Bełchatów, Bankomaty Zgierz, Bankomaty Skierniewice

 

Polecamy