Bankomaty Międzyrzec Podlaski

Międzyrzec Podlaski to miasto położone w województwie lubelskim, na terenie powiatu bialskiego, nad rzeką Krzną. Jest siedzibą gminy Międzyrzec Podlaski. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1369 r., z ruskiego latopisu dotyczącego 10 wsi nad Krzną. Osada zaczęła intensywnie się rozwijać na przełomie XIV i XV w., co miało związek z kolonizacją ziem przez mazowszan. Do nadania praw miejskich doszło natomiast pomiędzy 1434 a 1438 r. Międzyrzec Podlaski jest zamieszkiwany przez prawie 17 000 osób i zajmuje powierzchnię 20,03 km², z czego 57% stanowią użytki rolne, a 9% lasy. Znajduje się tutaj kilka miejsc pamięci narodowej, między innymi pomnik Żydów na cmentarzu żydowskim oraz Uroczysko Baran, której jest nazywane Małym Katyniem.

Opracowana przez nas baza ma na celu ułatwić dotarcie do bankomatów Międzyrzeca Podlaskiego, dostosowanych do potrzeb użytkownika. Zamieściliśmy w niej nie tylko adresy, ale także godziny dostępności oraz funkcje wszystkich bankomatów w Międzyrzecu Podlaskim.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Brzeska 31 - Sklep Międzyrzec Podlaski
PKO Bank Polski SA Lubelska 13 - Sklep Międzyrzec Podlaski
Bank Zachodni WBK SA Lubelska 39 Międzyrzec Podlaski
Planet Cash SA Lubelska 56 - Bank BGŻ BNP Paribas Międzyrzec Podlaski
Euronet Polska Sp. z o.o. Nadbrzeżna 2 - Centrum Handlowe "Galeria Międzyrzec" Międzyrzec Podlaski
SKOK 24 (Aplitt SA) Nadbrzeżna 2 - Centrum Handlowe "Galeria Międzyrzec" Międzyrzec Podlaski
PKO Bank Polski SA Partyzantów 1 - Supermarket "Biedronka" Międzyrzec Podlaski
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Jana Pawła II 23 - Supermarket "Społem" Międzyrzec Podlaski
PKO Bank Polski SA Rymarska 11 Międzyrzec Podlaski
Bank Pekao SA Targowa 6 - Hala Targowa Międzyrzec Podlaski
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 1 - Supermarket "Stokrotka" Międzyrzec Podlaski
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Warszawska 22 Międzyrzec Podlaski

Bankomaty w innych miastach województwa lubelskiego: Bankomaty Lublin, Bankomaty Zamość, Bankomaty Chełm, Bankomaty Biała Podlaska, Bankomaty Puławy, Bankomaty Świdnik, Bankomaty Kraśnik

 

Polecamy