Bankomaty Włodawa

Włodawa to miasto, które znajduje się we wschodniej części Polski, na terenie województwa lubelskiego. Jest siedzibą powiatu włodawskiego. Leży na Garbie Włodawskim, na Południowym Podlasiu i Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, przy granicy z Białorusią. Przez Włodawę przepływają rzeki Włodawka i Bug. Z powodu małej ilości źródeł historia miejscowości do połowy XV w. nie jest dobrze znana. Lokacja miasta najprawdopodobniej odbyła się na początku XVI w. W przeszłości Włodawa była miastem wielokulturowym, zamieszkiwanym przez Polaków, Rusinów i Żydów. Pamiątką z tego okresu są zabytki, takie jak cerkiew prawosławna pw. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, barokowy kościół pw. św. Ludwika z lat 1739-1752 oraz Wielka Synagoga, którą zbudowano w 1764 r.

Osoby korzystające z bankomatów we Włodawie zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi w naszej bazie. Zaprezentowaliśmy w niej dokładny adres każdego urządzenia, jak również przedstawiliśmy jego funkcje oraz godziny, w jakich można z niego skorzystać.

Ulica, miasto, operator
11 Listopada 3, Włodawa, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Al. Jana Pawła II 23 - Sklep "Delikatesy", Włodawa, PKO Bank Polski SA
Al. Piłsudskiego 3 - Bank BGŻ BNP Paribas, Włodawa, Planet Cash SA
Al. Piłsudskiego 31, Włodawa, PKO Bank Polski SA
Al. Piłsudskiego 41, Włodawa, Bank Zachodni WBK SA
Al. Piłsudskiego 53, Włodawa, Bank Pekao SA
Długa 2 - Supermarket "Biedronka", Włodawa, Euronet Polska Sp. z o.o.
Korolowska 2 - Supermarket "Biedronka", Włodawa, Planet Cash SA
Korolowska 2 - Supermarket "Stokrotka", Włodawa, Bank Zachodni WBK SA
Korolowska 27 - Supermarket "Tesco", Włodawa, Euronet Polska Sp. z o.o.
Przechodnia 22 - Pawilon Handlowy, Włodawa, Euronet Polska Sp. z o.o.
Rynek 4 - Sklep "Społem", Włodawa, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa lubelskiego: Bankomaty Lublin, Bankomaty Zamość, Bankomaty Chełm, Bankomaty Biała Podlaska, Bankomaty Puławy, Bankomaty Świdnik, Bankomaty Kraśnik

 

Polecamy