Bankomaty Bukowno

Bukowno to miasto położone w południowej części Polski, na terenie województwa małopolskiego oraz powiatu olkuskiego. Leży na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Krakowsko-Częstochowskiej, w otoczeniu lasów liściasto-iglastych. Przez teren miasta przepływają rzeki Sztoła i Baba. Bukowno zajmuje obszar o wielkości 63,42 km², z czego 73% stanowią lasy, natomiast 16% użytki rolne. Miejscowość istnieje od XV w., natomiast prawa miejskie posiada od 1962 r. W połowie 2016 r. liczba stałych mieszkańców miasta przekraczała 10 300. Bukowno prowadzi współpracę międzynarodową z miejscowością Rudnany w Słowacji oraz Čapljina w Bośni i Hercegowinie. Wśród tutejszych atrakcji turystycznych znajduje się Muzeum Górnictwa Rud.

Baza bankomatów w Bukownie została opracowana dla wszystkich, którzy korzystają z dostępnych tutaj urządzeń bankowych. Opierając się na zamieszczonych w niej informacji można poznać dokładną lokalizację każdego bankomatu w Bukownie oraz dotrzeć do tych urządzeń, które są czynne przez całą dobę.

Ulica, miasto, operator
Kolejowa 37 - Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław", Bukowno, Bank Pekao SA
Kolejowa 3a, Bukowno, ING Bank Śląski SA
Kolejowa 3a, Bukowno, ING Bank Śląski SA
Kolejowa 5 - Supermarket "Biedronka", Bukowno, Planet Cash SA
Nowa 1, Bukowno, Bank Pekao SA
Szkolna 2 - Supermarket "Intermarche", Bukowno, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy