Bankomaty Miechów

Miechów to miasto, które znajduje się na terenie województwa małopolskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Miechów, a także powiatu miechowskiego. Leży na Wyżynie Miechowskiej, w dolinie potoku Miechówki, przy międzynarodowej trasie nr 7. Charakterystycznym obiektem w mieście jest kościół z wieżą zwieńczoną hełmem w kształcie kuli, która symbolizuje ziemię. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1290 r. Obecnie zajmuje powierzchnię 15,49 km², a liczba jej mieszkańców przekracza 11 500 osób. Najcenniejszym z tutejszych zabytków jest zespół klasztorny bożogrobców, zbudowany pomiędzy XIII a XVIII w., w skład którego wchodzi między innymi kaplica grobu Chrystusa z XVI w. oraz klasztor.

Baza bankomatów w Miechowie została opracowana z myślą o wszystkich osobach korzystających z dostępnych tutaj urządzeń. Umieściliśmy w niej dokładne adresy poszczególnych bankomatów w Miechowa, jak również inne przydatne informacje, takie jak godziny dostępności oraz funkcje posiadane przez urządzenie.

Ulica, miasto, operator
Daneckiej 2 - Supermarket "Biedronka", Miechów, PKO Bank Polski SA
Konopnickiej 30a - Supermarket "Intermarche", Miechów, Planet Cash SA
Plac Kościuszki 7 - Dom Handlowy "Kłos" - Bank BPH, Miechów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Racławicka 26 - Supermarket "Biedronka", Miechów, Planet Cash SA
Racławicka 7, Miechów, SKOK 24 (Aplitt SA)
Rynek 16, Miechów, Krakowski Bank Spółdzielczy
Rynek 23, Miechów, Bank Pekao SA
Sienkiewicza 12, Miechów, Krakowski Bank Spółdzielczy
Sienkiewicza 16 - Bank BPH, Miechów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sienkiewicza 27, Miechów, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy