Bankomaty Miechów

Miechów to miasto, które znajduje się na terenie województwa małopolskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Miechów, a także powiatu miechowskiego. Leży na Wyżynie Miechowskiej, w dolinie potoku Miechówki, przy międzynarodowej trasie nr 7. Charakterystycznym obiektem w mieście jest kościół z wieżą zwieńczoną hełmem w kształcie kuli, która symbolizuje ziemię. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1290 r. Obecnie zajmuje powierzchnię 15,49 km², a liczba jej mieszkańców przekracza 11 500 osób. Najcenniejszym z tutejszych zabytków jest zespół klasztorny bożogrobców, zbudowany pomiędzy XIII a XVIII w., w skład którego wchodzi między innymi kaplica grobu Chrystusa z XVI w. oraz klasztor.

Baza bankomatów w Miechowie została opracowana z myślą o wszystkich osobach korzystających z dostępnych tutaj urządzeń. Umieściliśmy w niej dokładne adresy poszczególnych bankomatów w Miechowa, jak również inne przydatne informacje, takie jak godziny dostępności oraz funkcje posiadane przez urządzenie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Daneckiej 2 - Supermarket "Biedronka" Miechów
Planet Cash SA Konopnickiej 30a - Supermarket "Intermarche" Miechów
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Kościuszki 7 - Dom Handlowy "Kłos" - Bank BPH Miechów
Planet Cash SA Racławicka 26 - Supermarket "Biedronka" Miechów
SKOK 24 (Aplitt SA) Racławicka 7 Miechów
Krakowski Bank Spółdzielczy Rynek 16 Miechów
Bank Pekao SA Rynek 23 Miechów
Krakowski Bank Spółdzielczy Sienkiewicza 12 Miechów
Euronet Polska Sp. z o.o. Sienkiewicza 16 - Bank BPH Miechów
PKO Bank Polski SA Sienkiewicza 27 Miechów

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy