Bankomaty Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim, na terenie powiatu nowotarskiego. Jest siedzibą gminy Rabka-Zdrój. Znajduje się na obszarze Kotliny Rabczańskiej, u ujścia do Raby potoków Poniczanki, Słonki i Skomielnianki. Miasto powstało w XII w., natomiast prawa miejskie otrzymało 21 września 1953 r. W 2016 r. było zamieszkiwane przez prawie 13 000 osób. Rabka-Zdrój jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym. Leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego i układu krążenia. Przez teren miasta przebiega kilka szlaków turystycznych, w tym Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego. Wśród atrakcji czekających tuta na gości należy wymienić także park rozrywki Rabkoland.

Nasza baza stanowi źródło wiedzy o bankomatach w Rabce-Zdroju i jest przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających to miasto. Zgromadziliśmy w niej wszystkie informacje, które są ważne dla użytkowników, w tym dokładny adres oraz godziny dostępności każdego bankomatu w Rabce-Zdroju.

Ulica, miasto, operator
Chopina 16 - Supermarket "Steskal", Rabka-Zdrój, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kilińskiego 2, Rabka-Zdrój, Bank Pekao SA
Nowy Świat 17a, Rabka-Zdrój, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Orkana 17, Rabka-Zdrój, SKOK 24 (Aplitt SA)
Orkana 18j - Salon "Orange", Rabka-Zdrój, Bank Pekao SA
Orkana 22, Rabka-Zdrój, PKO Bank Polski SA
Orkana 22, Rabka-Zdrój, PKO Bank Polski SA
Orkana 3a, Rabka-Zdrój, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Podhalańska 2c - Supermarket "Intermarche", Rabka-Zdrój, Euronet Polska Sp. z o.o.
Zakopiańska 61 - Centrum Handlowe "Dominik", Rabka-Zdrój, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy