Bankomaty Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim, na terenie powiatu nowotarskiego. Jest siedzibą gminy Rabka-Zdrój. Znajduje się na obszarze Kotliny Rabczańskiej, u ujścia do Raby potoków Poniczanki, Słonki i Skomielnianki. Miasto powstało w XII w., natomiast prawa miejskie otrzymało 21 września 1953 r. W 2016 r. było zamieszkiwane przez prawie 13 000 osób. Rabka-Zdrój jest miejscowością o charakterze uzdrowiskowym. Leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego i układu krążenia. Przez teren miasta przebiega kilka szlaków turystycznych, w tym Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego. Wśród atrakcji czekających tuta na gości należy wymienić także park rozrywki Rabkoland.

Nasza baza stanowi źródło wiedzy o bankomatach w Rabce-Zdroju i jest przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających to miasto. Zgromadziliśmy w niej wszystkie informacje, które są ważne dla użytkowników, w tym dokładny adres oraz godziny dostępności każdego bankomatu w Rabce-Zdroju.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Chopina 16 - Supermarket "Steskal" Rabka-Zdrój
Bank Pekao SA Kilińskiego 2 Rabka-Zdrój
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Nowy Świat 17a Rabka-Zdrój
SKOK 24 (Aplitt SA) Orkana 17 Rabka-Zdrój
Bank Pekao SA Orkana 18j - Salon "Orange" Rabka-Zdrój
PKO Bank Polski SA Orkana 22 Rabka-Zdrój
PKO Bank Polski SA Orkana 22 Rabka-Zdrój
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Orkana 3a Rabka-Zdrój
Euronet Polska Sp. z o.o. Podhalańska 2c - Supermarket "Intermarche" Rabka-Zdrój
PKO Bank Polski SA Zakopiańska 61 - Centrum Handlowe "Dominik" Rabka-Zdrój

Bankomaty w innych miastach województwa małopolskiego: Bankomaty Kraków, Bankomaty Tarnów, Bankomaty Nowy Sącz, Bankomaty Oświęcim, Bankomaty Chrzanów, Bankomaty Olkusz, Bankomaty Nowy Targ

 

Polecamy