Bankomaty Józefów

Józefów to miasto zlokalizowane w województwie mazowieckim, na terenie powiatu otwockiego. Leży przy ujściu Świdra do Wisły. Sąsiaduje z Warszawą i wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej. Część miasta znajduje się w granicach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W Józefowie mieszczą się także trzy rezerwaty przyrody: Wyspy Zawadowskie, Wyspy Świderskie oraz Świder. Miasto powstało na skutek połączenia wielu letnisk i wsi. Prawa miejskie uzyskało w 1962 r. Obecnie jest zamieszkiwane przez około 20 000 osób. Powierzchnia Józefowa wynosi 23,92 km². W mieście istnieje wiele zabytków. Znajdują się wśród nich budynki mieszkalne, świątynie oraz cmentarz. Zlokalizowana jest tu także Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi.

Baza bankomatów w Józefowie została utworzona po to, żeby każdy człowiek miał możliwość szybkiego wyszukania adresu dowolnego urządzenia, usytuowanego w tym mieście. Ponadto możliwe jest sprawdzenie informacji dotyczących dostępności czasowej wszystkich bankomatów Józefowa oraz ich funkcji.

Ulica, miasto, operator
Bartoszewskiego 5, Józefów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Nadwiślańska 21 - Supermarket "Biedronka", Józefów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Parkowa 2, Józefów, Bank Millennium SA
Piłsudskiego 106, Józefów, ING Bank Śląski SA
Piłsudskiego 106, Józefów, ING Bank Śląski SA
Piłsudskiego 42a, Józefów, Global Cash (Aplitt SA)
Polna 1b - Supermarket "Top Market", Józefów, Euronet Polska Sp. z o.o.
Sikorskiego 99b, Józefów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 1 - Urząd Miasta, Józefów, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego - Supermarket "Tesco", Józefów, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy