Bankomaty Kozienice

Kozienice to miasto w województwie mazowieckim, które stanowi siedzibę powiatu kozienickiego oraz miejsko-wiejskiej gminy Kozienice. Leży na terenie Niziny Środkowomazowieckiej, nad rzeką Zagożdżonką. Pod względem historycznym Kozienice zaliczają się do Małopolski. Są członkiem Związku Miast Nadwiślańskich. Pierwsza wzmianka o tej miejscowości pochodzi z 1206 r., z dokumentu dotyczącego nadania tych oraz kilku innych wsi klasztorowi Norbertanek w Płocku. Prawa miejskie nadano 8 stycznia 1549 r., zgodnie z decyzją podjętą przez króla Zygmunta II Augusta. Na terenie miasta znajduje się zespół pałacowy z XVIII w., cmentarz żydowski, a także kilka innych cennych zabytków, stanowiących atrakcje turystyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą bankomatów Kozienic, która została opracowana w celu zapewnienia wygody mieszkańcom, jak również gościom tego miasta. To właśnie tutaj można sprawdzić dokładną lokalizację każdego bankomatu w Kozienicach, jak również pory jego dostępności i posiadane funkcje.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA Batalionów Chłopskich 32-34 Kozienice
Bank Pekao SA Batalionów Chłopskich 32-34 Kozienice
SKOK 24 (Aplitt SA) Hamernicka 4 Kozienice
PKO Bank Polski SA Kochanowskiego 28 Kozienice
PKO Bank Polski SA Kochanowskiego 28 Kozienice
Euronet Polska Sp. z o.o. Kochanowskiego 28 - Starostwo Powiatowe Kozienice
SKOK 24 (Aplitt SA) Kopernika 8 Kozienice
Planet Cash SA Lubelska 7 - Supermarket "Biedronka" Kozienice
Planet Cash SA Warszawska 11 - Bank BGŻ BNP Paribas Kozienice
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Warszawska 13 Kozienice
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 34 - Bank BPH Kozienice
Planet Cash SA Warszawska 34 - Supermarket "Biedronka" Kozienice
Planet Cash SA Warszawska 34 - Supermarket "Carrefour" Kozienice
Planet Cash SA Warszawska 34 - Supermarket "Tesco" Kozienice
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 34 - Supermarket "Tesco" Kozienice
Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawska 34 - Supermarket "Tesco" Kozienice

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy