Bankomaty Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki to miasto, które jest usytuowane na terenie województwa mazowieckiego oraz powiatu warszawskiego zachodniego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ożarów Mazowiecki, a także częścią aglomeracji warszawskiej. Od centrum stolicy Polski miasto dzieli 25 km. Pierwsze zapisy dotyczące wsi położonej na terenie dzisiejszego Ożarowa Mazowieckiego pochodzą z 1342 r. Do nadania jej praw miejskich doszło w 1967 r. Ożarów Mazowiecki zajmuje powierzchnię 5,75 km². W 2016 r. był zamieszkiwany przez ponad 11 000 osób. W mieście działa kilka zespołów muzycznych, między innymi Chór Kameralny „Ab Imo Pectore”, pod kierownictwem Mariusza Latka oraz zespół ludowy „Ożarowiacy”.

Zapraszamy do uważnego zapoznania się z informacjami o bankomatach w Ożarowie Mazowieckim, które zostały zamieszczone w utworzonej przez nas bazie. Umożliwiamy sprawdzenie dokładnego adresu każdego z urządzeń znajdujących się w tym mieście, a także dostępności czasowej oraz funkcji, w jakie wyposażone zostały bankomaty Ożarowa Mazowieckiego.

Ulica, miasto, operator
Floriana 2, Ożarów Mazowiecki, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Konotopska 4 - Supermarket "Biedronka", Ożarów Mazowiecki, Euronet Polska Sp. z o.o.
Poznańska 129-131 - Starostwo Powiatowe - Bank BPH, Ożarów Mazowiecki, Euronet Polska Sp. z o.o.
Poznańska 151 - Stacja Paliw "BP", Ożarów Mazowiecki, Euronet Polska Sp. z o.o.
Poznańska 175, Ożarów Mazowiecki, PKO Bank Polski SA
Poznańska 280, Ożarów Mazowiecki, Bank Pekao SA
Poznańska 280, Ożarów Mazowiecki, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy