Bankomaty Szydłowiec

Szydłowiec to miasto, które leży w południowej części województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu szydłowieckiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Szydłowiec. Znajduje się na Przedgórzu Iłżeckim, a przez jego teren przepływa rzeka Korzeniówka. Do założenia Szydłowca doszło najprawdopodobniej w XII w., zaś prawa miejskie nadał osadzie 13 listopada 1470 r. Kazimierz Jagiellończyk. Miejscowość zajmuje powierzchnię 21,93 km². W 2016 r. zamieszkiwało w niej prawie 12 000 osób. Miasto posiada dużo zabytków, między innymi zamek, który został zbudowany w latach 1470–1480 w miejscu, gdzie dawniej znajdował się gród, jak również wzniesiony u schyłku średniowiecza kościół farny.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą bankomatów w Szydłowcu, przeznaczoną dla wszystkich mieszkańców miasta oraz odwiedzających je turystów. Korzystając z niej można sprawdzić dokładne położenie poszczególnych bankomatów Szydłowca, jak również godziny ich dostępności oraz funkcje, w jakie zostały wyposażone.

Ulica, miasto, operator
Bankowa 7, Szydłowiec, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Kolejowa 9a, Szydłowiec, PKO Bank Polski SA
Plac Konopnickiej 7, Szydłowiec, Bank Pekao SA
Rynek Wielki 8, Szydłowiec, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Staszica 17 - Supermarket "Biedronka", Szydłowiec, PKO Bank Polski SA
Wschodnia 68, Szydłowiec, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy