Bankomaty Szydłowiec

Szydłowiec to miasto, które leży w południowej części województwa mazowieckiego. Jest siedzibą powiatu szydłowieckiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Szydłowiec. Znajduje się na Przedgórzu Iłżeckim, a przez jego teren przepływa rzeka Korzeniówka. Do założenia Szydłowca doszło najprawdopodobniej w XII w., zaś prawa miejskie nadał osadzie 13 listopada 1470 r. Kazimierz Jagiellończyk. Miejscowość zajmuje powierzchnię 21,93 km². W 2016 r. zamieszkiwało w niej prawie 12 000 osób. Miasto posiada dużo zabytków, między innymi zamek, który został zbudowany w latach 1470–1480 w miejscu, gdzie dawniej znajdował się gród, jak również wzniesiony u schyłku średniowiecza kościół farny.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaną przez nas bazą bankomatów w Szydłowcu, przeznaczoną dla wszystkich mieszkańców miasta oraz odwiedzających je turystów. Korzystając z niej można sprawdzić dokładne położenie poszczególnych bankomatów Szydłowca, jak również godziny ich dostępności oraz funkcje, w jakie zostały wyposażone.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Bankowa 7 Szydłowiec
PKO Bank Polski SA Kolejowa 9a Szydłowiec
Bank Pekao SA Plac Konopnickiej 7 Szydłowiec
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek Wielki 8 Szydłowiec
PKO Bank Polski SA Staszica 17 - Supermarket "Biedronka" Szydłowiec
PKO Bank Polski SA Wschodnia 68 Szydłowiec

Bankomaty w innych miastach województwa mazowieckiego: Bankomaty Warszawa, Bankomaty Radom, Bankomaty Płock, Bankomaty Siedlce, Bankomaty Pruszków, Bankomaty Legionowo, Bankomaty Ostrołęka

 

Polecamy