Bankomaty Łańcut

Łańcut to miasto położone w południowo-wschodniej części kraju, na terenie województwa podkarpackiego. Leży na pograniczu Podgórza Rzeszowskiego i Pradoliny Podkarpackiej. Jest siedzibą powiatu łańcuckiego oraz gminy Łańcut. Założycielem miasta był król Kazimierz Wielki. Do lokacji na prawie magdeburskim doszło w 1349 r. W przeszłości Łańcut występował w źródłach pod nazwami Landshut, Lanczuth, Landssuth, Lanchth i Lanczuth. Aktualnie miasto zajmuje powierzchnię 19,43 km², z czego 59% stanowią użytki rolne. Na stałe zamieszkuje tutaj ponad 17 500 osób. Na terenie Łańcuta zlokalizowanych jest kilka zabytków, między innymi Zamek Lubomirskich i Potockich. Od 1961 r. odbywa się tu coroczny Festiwal Muzyczny w Łańcucie.

Baza bankomatów w Łańcucie to narzędzie, które można polecić każdemu mieszkańcowi miasta, jak również odwiedzającym je turystom. Umożliwia ona sprawdzenie dokładnej lokalizacji wszystkich bankomatów Łańcuta oraz informuje o ich funkcjach i dostępności czasowej poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Planet Cash SA Cetnarskiego 6 - Bank BGŻ BNP Paribas Łańcut
SKOK 24 (Aplitt SA) Danielewicza 2 Łańcut
Bank Pekao SA Kościuszki 5 Łańcut
Planet Cash SA Kościuszki 5a - Supermarket "Biedronka" Łańcut
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Królowej Elżbiety 2 Łańcut
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 4 Łańcut
PKO Bank Polski SA Os. 3 Maja 1 Łańcut
PKO Bank Polski SA Os. 3 Maja 1 Łańcut
Planet Cash SA Piłsudskiego 64 - Supermarket "Biedronka" Łańcut
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Piłsudskiego - Targowisko Łańcut
Bank Pekao SA Podzwierzyniec 29 Łańcut
PKO Bank Polski SA Podzwierzyniec 39 - Supermarket "Biedronka" Łańcut
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Podzwierzyniec 78 Łańcut
SKOK 24 (Aplitt SA) Rynek 32 Łańcut
Bank Pekao SA Sokoła 4 Łańcut

Bankomaty w innych miastach województwa podkarpackiego: Bankomaty Rzeszów, Bankomaty Przemyśl, Bankomaty Stalowa Wola, Bankomaty Mielec, Bankomaty Tarnobrzeg, Bankomaty Krosno, Bankomaty Dębica

 

Polecamy