Bankomaty Sokółka

Sokółka to miasto położone w województwie podlaskim, będące siedzibą powiatu sokólskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Sokółka. Leży na terenie Niziny Podlaskiej, na Wzgórzach Sokólskich, u źródeł rzeki Sokołdy, przy drodze krajowej nr 19. Nazwa miasta nawiązuje do czasów, gdy Sokółka była wsią koronną, a jej mieszkańcy mieli obowiązek hodowli sokołów. Do nadania praw miejskich doszło w 1609 r. Aktualnie zamieszkuje tutaj około 18 500 osób, natomiast powierzchnia miasta wynosi 18,59 km². Przez miasto przebiega kilka szlaków turystycznych, miedzy innymi Szlak Tatarski Duży o długości 57 km. Na gości czeka tutaj również kilka zabytków, na przykład przedwojenne kamienice usytuowane przy ulicach Białostockiej i Grodzieńskiej.

W dotarciu do bankomatów w Sokółce pomaga opracowana przez nas baza. Znajdują się w niej wszystkie informacje, które są ważne z punktu widzenia użytkownika, a więc dokładny adres każdego bankomatu w Sokółce, jego funkcje oraz godziny, w których możliwe jest korzystanie z niego.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Euronet Polska Sp. z o.o. Białostocka 126 - Supermarket "Arhelan" Sokółka
Planet Cash SA Białostocka 129a - Bar "Kresowia" Sokółka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Białostocka 132 - Supermarket "Biedronka" Sokółka
PKO Bank Polski SA Białostocka 81 - Sklep "PSB Mrówka" Sokółka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Broniewskiego 5 - Supermarket "Biedronka" Sokółka
Euronet Polska Sp. z o.o. Grodzieńska 9 - Supermarket "Stokrotka" Sokółka
Euronet Polska Sp. z o.o. Lotników Lewoniewskich 3 - Supermarket "Tesco" Sokółka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Mickiewicza 2 - Hotel Sokółka
PKO Bank Polski SA Os. Centrum 20 Sokółka
PKO Bank Polski SA Os. Centrum 20 Sokółka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Os. Zielone 3 - Pawilon Handlowy Sokółka
Bank Pekao SA Piłsudskiego 5 Sokółka
Bank Pekao SA Piłsudskiego 5 Sokółka
Planet Cash SA Plac Kościuszki 6 - Bank BGŻ BNP Paribas Sokółka
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Ściegiennego 16 Sokółka
Bank Zachodni WBK SA Wyszyńskiego 2 Sokółka
Bank Zachodni WBK SA Wyszyńskiego 2 Sokółka

Bankomaty w innych miastach województwa podlaskiego: Bankomaty Białystok, Bankomaty Suwałki, Bankomaty Łomża, Bankomaty Augustów, Bankomaty Bielsk Podlaski, Bankomaty Zambrów, Bankomaty Grajewo

 

Polecamy