Bankomaty Puck

Puck to miasto, które leży w północnej części kraju, w województwie pomorskim. Jest siedzibą powiatu puckiego, jak również gminy Puck. Znajduje się na Kaszubach, na terenie Kępy Puckiej, u ujścia Płutnicy do Zatoki Puckiej. Puck zajmuje obszar o wielkości 4,9 km². Jego powierzchnia została podzielona na następujące dzielnice i osiedla: Centrum (Stare Miasto), Osiedle Derdowskiego, Nowy Świat, Majkowskiego, Grodzisko, Rozgard, Zamkowa, Osiedle Elizy Orzeszkowej, Osiedle Artystów i Osiedle Swarzewskie. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj łącznie ponad 11 300 osób. Historia Pucka sięga XII stulecia, natomiast do nadania mu praw miejskich doszło w 1348 r. Miejscowość posiada kilka szlaków pieszych, rowerowych, motoryzacyjnych oraz wodnych.

Baza bankomatów w Pucku to cenne źródło wiedzy o wszystkich urządzeniach, które są dostępne w tym pomorskim mieście. Zgromadziliśmy w niej wiele przydatnych informacji, takich jak adresy poszczególnych urządzeń oraz godziny dostępności i funkcje bankomatów Pucka.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 1, Puck, SKOK 24 (Aplitt SA)
Hallera 1 - Sklep, Puck, Bank Millennium SA
Hallera 3, Puck, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Helska 16 - Supermarket "Intermarche", Puck, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kasztanowa 9 - Centrum Handlowe, Puck, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Majkowskiego 2, Puck, PKO Bank Polski SA
Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a, Puck, Bank Zachodni WBK SA
Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a, Puck, Bank Zachodni WBK SA
Nowa 3 - Supermarket "Biedronka", Puck, PKO Bank Polski SA
Nowy Świat 2a, Puck, Bank Millennium SA
Plac Obrońców Wybrzeża 11, Puck, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy