Bankomaty Puck

Puck to miasto, które leży w północnej części kraju, w województwie pomorskim. Jest siedzibą powiatu puckiego, jak również gminy Puck. Znajduje się na Kaszubach, na terenie Kępy Puckiej, u ujścia Płutnicy do Zatoki Puckiej. Puck zajmuje obszar o wielkości 4,9 km². Jego powierzchnia została podzielona na następujące dzielnice i osiedla: Centrum (Stare Miasto), Osiedle Derdowskiego, Nowy Świat, Majkowskiego, Grodzisko, Rozgard, Zamkowa, Osiedle Elizy Orzeszkowej, Osiedle Artystów i Osiedle Swarzewskie. W 2016 r. zamieszkiwało tutaj łącznie ponad 11 300 osób. Historia Pucka sięga XII stulecia, natomiast do nadania mu praw miejskich doszło w 1348 r. Miejscowość posiada kilka szlaków pieszych, rowerowych, motoryzacyjnych oraz wodnych.

Baza bankomatów w Pucku to cenne źródło wiedzy o wszystkich urządzeniach, które są dostępne w tym pomorskim mieście. Zgromadziliśmy w niej wiele przydatnych informacji, takich jak adresy poszczególnych urządzeń oraz godziny dostępności i funkcje bankomatów Pucka.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
SKOK 24 (Aplitt SA) 1 Maja 1 Puck
Bank Millennium SA Hallera 1 - Sklep Puck
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Hallera 3 Puck
Euronet Polska Sp. z o.o. Helska 16 - Supermarket "Intermarche" Puck
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Kasztanowa 9 - Centrum Handlowe Puck
PKO Bank Polski SA Majkowskiego 2 Puck
Bank Zachodni WBK SA Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a Puck
Bank Zachodni WBK SA Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11a Puck
PKO Bank Polski SA Nowa 3 - Supermarket "Biedronka" Puck
Bank Millennium SA Nowy Świat 2a Puck
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Plac Obrońców Wybrzeża 11 Puck

Bankomaty w innych miastach województwa pomorskiego: Bankomaty Gdańsk, Bankomaty Gdynia, Bankomaty Słupsk, Bankomaty Tczew, Bankomaty Wejherowo, Bankomaty Starogard Gdański, Bankomaty Rumia

 

Polecamy