Bankomaty Orzesze

Orzesze to miasto usytuowane na terenie województwa śląskiego, w powiecie mikołowskim. Leży na skraju Wyżyny Śląskiej, natomiast z historycznego punktu widzenia zaliczane jest do Górnego Śląska. Sąsiaduje z gminami Mikołów, Ornontowice, Suszec, Czerwionka- Leszczyny, Łaziska Górne, Kobiór, Wyry i Żory. Miasto zajmuje powierzchnię 82,89 km², z czego 53% stanowią użytki leśne, natomiast 38% użytki rolne. Orzesze jest zamieszkiwane przez prawie 20 500 osób. Na gości czeka tutaj kilka ciekawych zabytków, między innymi kościół św. Wawrzyńca z XVI w. w stylu gotycko-renesansowym, XIX-wieczny pałac w stylu neobarokowym oraz pochodzący z tego samego okresu dwór w Gardawicach.

Zapraszamy do korzystania z bazy bankomatów w Orzeszu, w której przedstawiliśmy najważniejsze informacje o każdym urządzeniu dostępnym w tym mieście. Użytkownicy wyszukają tu lokalizację wszystkich bankomatów Orzesza, a także dowiedzą się, w jakich godzinach mają do nich dostęp oraz które urządzenia posiadają funkcję depozytową.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Centralna 1-7 - Stacja Paliw "Lotos" Orzesze
Global Cash (Aplitt SA) Katowicka 11a Orzesze
PKO Bank Polski SA Rynek 15 Orzesze
Planet Cash SA Rynek 3 - Pasaż Handlowy - ING Bank Śląski Orzesze
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Rynek 6 Orzesze
ING Bank Śląski SA Św. Wawrzyńca 1 Orzesze
ING Bank Śląski SA Św. Wawrzyńca 1 Orzesze
Euronet Polska Sp. z o.o. Wiosny Ludów 1c - Supermarket "Tesco" Orzesze

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy