Bankomaty Orzesze

Orzesze to miasto usytuowane na terenie województwa śląskiego, w powiecie mikołowskim. Leży na skraju Wyżyny Śląskiej, natomiast z historycznego punktu widzenia zaliczane jest do Górnego Śląska. Sąsiaduje z gminami Mikołów, Ornontowice, Suszec, Czerwionka- Leszczyny, Łaziska Górne, Kobiór, Wyry i Żory. Miasto zajmuje powierzchnię 82,89 km², z czego 53% stanowią użytki leśne, natomiast 38% użytki rolne. Orzesze jest zamieszkiwane przez prawie 20 500 osób. Na gości czeka tutaj kilka ciekawych zabytków, między innymi kościół św. Wawrzyńca z XVI w. w stylu gotycko-renesansowym, XIX-wieczny pałac w stylu neobarokowym oraz pochodzący z tego samego okresu dwór w Gardawicach.

Zapraszamy do korzystania z bazy bankomatów w Orzeszu, w której przedstawiliśmy najważniejsze informacje o każdym urządzeniu dostępnym w tym mieście. Użytkownicy wyszukają tu lokalizację wszystkich bankomatów Orzesza, a także dowiedzą się, w jakich godzinach mają do nich dostęp oraz które urządzenia posiadają funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Centralna 1-7 - Stacja Paliw "Lotos", Orzesze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Katowicka 11a, Orzesze, Global Cash (Aplitt SA)
Rynek 15, Orzesze, PKO Bank Polski SA
Rynek 3 - Pasaż Handlowy - ING Bank Śląski, Orzesze, Planet Cash SA
Rynek 6, Orzesze, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Św. Wawrzyńca 1, Orzesze, ING Bank Śląski SA
Św. Wawrzyńca 1, Orzesze, ING Bank Śląski SA
Wiosny Ludów 1c - Supermarket "Tesco", Orzesze, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa śląskiego: Bankomaty Katowice, Bankomaty Częstochowa, Bankomaty Sosnowiec, Bankomaty Gliwice, Bankomaty Zabrze, Bankomaty Bielsko-Biała, Bankomaty Bytom

 

Polecamy