Bankomaty Bartoszyce

Bartoszyce to miasto znajdujące się w północnej części Polski, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Jest siedzibą powiatu bartoszyckiego i gminy wiejskiej Bartoszyce. Pod względem geograficznym miasto leży na Nizinie Sępopolskiej, w mezoregionie Równina Sępopolska, w doliny Łyny, natomiast z historycznego punktu widzenia w krainie Barcji. Bartoszyce są zamieszkane przez około 25 000 osób. Zajmują powierzchnię 11 km², z czego tereny zabudowane i użytki rolne stanowią po 27,9%, natomiast lasy 6%. Lokacja miasta odbyła się w 1326 r. i wówczas otrzymało ono nazwę Rosenthal. Miejscowość posiada 76 zabyktów objętych ochroną, między innymi Stare Miasto z XIV w. oraz Bramę Lidzbarską z 1468 r.

Baza bankomatów w Bartoszycach jest przeznaczona dla wszystkich osób, które chciałyby szybko dotrzeć do urządzeń bankowych zlokalizowanych na terenie tego miasta. Można sprawdzić tutaj dokładny adres każdego bankomatu w Bartoszycach, a także godziny jego dostępności oraz funkcje, w jakie wyposażone jest urządzenie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA Bema 16b - Supermarket "Biedronka" Bartoszyce
Euronet Polska Sp. z o.o. Bema 40c - Centrum Handlowe "Galeria Awangarda" Bartoszyce
Euronet Polska Sp. z o.o. Bema 40c - Supermarket "Biedronka" Bartoszyce
Euronet Polska Sp. z o.o. Kętrzyńska 20 - Supermarket "Biedronka" Bartoszyce
PKO Bank Polski SA Młynarska 9 - Salon Fryzjerski Bartoszyce
Euronet Polska Sp. z o.o. Orzeszkowej 2 - Centrum Handlowe "Inbag" Bartoszyce
PKO Bank Polski SA Plac Konstytucji 3 Maja 21 Bartoszyce
Bank Pekao SA Plac Konstytucji 3 Maja 31a Bartoszyce
Euronet Polska Sp. z o.o. Plac Konstytucji 3 Maja 34 - Credit Agricole Bank Polska Bartoszyce
PKO Bank Polski SA Plac Konstytucji 3 Maja 35 - Bar "Popularny" Bartoszyce
Global Cash (Aplitt SA) Popiełuszki 2 - Supermarket "POLOmarket" Bartoszyce
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Warszawska 1 Bartoszyce
Planet Cash SA Warszawska 1 - Bank BGŻ BNP Paribas Bartoszyce
Bank Millennium SA Warszawska 1a Bartoszyce
Planet Cash SA Warszawska 29 - Supermarket "Biedronka" Bartoszyce

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy