Bankomaty Morąg

Morąg to miasto położone na terenie północno-zachodniej Polski, w województwie warmińsko-mazurskim i powiecie ostródzkim. Znajduje się  w krainie historycznej Prusy Górne. Od strony północno-wschodniej graniczy z jeziorem Skiertąg, natomiast od południowo-zachodniej z Rozlewiskiem Morąskim, czyli miejscem gniazdowania około 150 gatunków ptaków. Na terenie Morąga zlokalizowanych jest dużo zabytków, między innymi cmentarz dawnej morąskiej gminy żydowskiej, domy i kamieniczki z XIX i początku XX w. oraz rynek z odbudowanym ratuszem gotyckim, który pochodzi z około 1444 r. Wśród atrakcji turystycznych miasta znajdują się również szlaki piesze i rowerowe oraz Muzeum Warmii i Mazur im. J. G. Herdera w Pałacu Dohnów.

Baza bankomatów w Morągu to narzędzie, które przyda się zarówno mieszkańcom miasta, jak i odwiedzającym miejscowość turystom. To właśnie u nas można sprawdzić, gdzie dokładnie zlokalizowane są bankomaty Morąga, jakie funkcje posiadają oraz w jakich godzinach wybrane urządzenie jest dostępne dla klientów.

Ulica, miasto, operator
Dworcowa 11a - Supermarket "Biedronka", Morąg, PKO Bank Polski SA
Jagiełły 1 - Supermarket "Biedronka", Morąg, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kujawska 10, Morąg, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Mickiewicza 11b, Morąg, PKO Bank Polski SA
Mickiewicza 16 - Bank BGŻ BNP Paribas, Morąg, Planet Cash SA
Mickiewicza 16 - Pawilon Handlowy, Morąg, Bank Millennium SA
Mickiewicza 46, Morąg, PKO Bank Polski SA
Plac Jana Pawła II 2, Morąg, Bank Millennium SA
Plac Jana Pawła II 2 - Apteka, Morąg, Bank Millennium SA
Pomorska 21, Morąg, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Sienkiewicza 1 - Supermarket "Biedronka", Morąg, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego: Bankomaty Olsztyn, Bankomaty Elbląg, Bankomaty Ełk, Bankomaty Ostróda, Bankomaty Iława, Bankomaty Giżycko, Bankomaty Kętrzyn

 

Polecamy