Bankomaty Koło

Koło to miasto w położone województwie wielkopolskim, na terenie Kotliny Kolskiej. Przepływa przez nie rzeka Warta. Miasto jest siedzibą powiatu kolskiego, jak również gminy Koło. Zamieszkuje w nim około 23 000 osób. Powierzchnia miasta wynosi 13,85 km², z czego 48% stanowią użytki rolne, 41% grunty zabudowane i zurbanizowane, 5% lasy, a 2% wody. W przeszłości Koło było miastem królewskim. Obecnie jest ważnym ośrodkiem przemysłu spożywczego i ceramicznego. Znajdują się w nim cenne zabytki, między innymi ruiny zamku z XIV stulecia, odrestaurowany ratusz miejski oraz kościół i klasztor bernardynów. Mieszczą się tutaj również cztery zabytkowe cmentarze: ewangelicki, rzymskokatolicki, żydowski i wojenny.

Baza bankomatów w Kole to zbiór wszystkich urządzeń, z których mogą w tym mieście korzystać klienci różnych banków. Można wyszukać tutaj dane adresowe, ułatwiające dotarcie do bankomatów Koła, jak również informacje czasowe dotyczę ograniczeń czasowych w dostępie do poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
ING Bank Śląski SA 20 Stycznia 35 Koło
ING Bank Śląski SA 20 Stycznia 35 Koło
Global Cash (Aplitt SA) Blizna 29 Koło
Planet Cash SA Broniewskiego 16 - Sklep "Społem" Koło
PKO Bank Polski SA Kolejowa 3 Koło
Bank Zachodni WBK SA Kolejowa 3 - Supermarket "Kaufland" Koło
Global Cash (Aplitt SA) Niezłomnych 4 - Supermarket "POLOmarket" Koło
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Prusa 14 Koło
PKO Bank Polski SA Prusa 8 Koło
Raiffeisen Polbank (Raiffeisen Bank Polska SA) Sienkiewicza 31 Koło
Euronet Polska Sp. z o.o. Toruńska 11 - Credit Agricole Bank Polska Koło
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Toruńska 117a Koło
SKOK 24 (Aplitt SA) Toruńska 30 Koło
Bank Zachodni WBK SA Włocławska 16b - Supermarket "Biedronka" Koło
Bank Zachodni WBK SA Włocławska 6 - Sklep "Społem" Koło
PKO Bank Polski SA Wojciechowskiego 10 - Centrum Handlowe "Market" Koło
Bank Zachodni WBK SA Wojciechowskiego 10 - Centrum Handlowe "Market" Koło
Planet Cash SA Zegarowa 9 - Bank BGŻ BNP Paribas Koło
Bank Zachodni WBK SA Zielona 2 Koło
PKO Bank Polski SA Zielona 5 - Pawilon Handlowy Koło

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy