Bankomaty Murowana Goślina

Murowana Goślina to miasto, które znajduje się w województwie wielkopolskim i powiecie poznańskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Murowana Goślina. Leży na zboczach doliny rzeki Trojanki, w pobliżu jej ujścia do Warty. W przeszłości Murowana Goślina była osadą nazywaną najpierw Górką, a później Gośliną. Druga nazwa pochodzi od imienia Gostl. Data nadania praw miejskich pozostaje nieznana, jednak z dostępnych źródeł wiadomo, że wydarzenie to miało miejsce przed 1389 r. Aktualnie miasto zajmuje obszar o wielkości 7,15 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 10 400 osób. Herb miejscowości przedstawia trzy róże w kolorze czerwonym na białym pasie umieszczonym skośnie na błękitnym polu.

W bazie bankomatów Murowanej Gośliny znalazły się wszystkie urządzenia, z jakich mogą korzystać mieszkańcy oraz goście tego wielkopolskiego miasta. Zgromadziliśmy w niej adresy poszczególnych urządzeń, jak również dane dotyczące funkcji oraz godzin dostępności bankomatów w Murowanej Goślinie.

Ulica, miasto, operator
Długa 25 - Supermarket "POLOmarket", Murowana Goślina, Bank Zachodni WBK SA
Dworcowa 2, Murowana Goślina, SKOK 24 (Aplitt SA)
Kutrzeby 1 - Supermarket "Biedronka", Murowana Goślina, PKO Bank Polski SA
Nowy Rynek 2, Murowana Goślina, PKO Bank Polski SA
Plac Powstańców Wielkopolskich 1, Murowana Goślina, Bank Zachodni WBK SA
Poznańska 10b - Księgarnia "Dom Książki", Murowana Goślina, PKO Bank Polski SA
Poznańska 12, Murowana Goślina, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Poznańska 13-17 - Supermarket "Biedronka", Murowana Goślina, Bank Zachodni WBK SA

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy