Bankomaty Murowana Goślina

Murowana Goślina to miasto, które znajduje się w województwie wielkopolskim i powiecie poznańskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Murowana Goślina. Leży na zboczach doliny rzeki Trojanki, w pobliżu jej ujścia do Warty. W przeszłości Murowana Goślina była osadą nazywaną najpierw Górką, a później Gośliną. Druga nazwa pochodzi od imienia Gostl. Data nadania praw miejskich pozostaje nieznana, jednak z dostępnych źródeł wiadomo, że wydarzenie to miało miejsce przed 1389 r. Aktualnie miasto zajmuje obszar o wielkości 7,15 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 10 400 osób. Herb miejscowości przedstawia trzy róże w kolorze czerwonym na białym pasie umieszczonym skośnie na błękitnym polu.

W bazie bankomatów Murowanej Gośliny znalazły się wszystkie urządzenia, z jakich mogą korzystać mieszkańcy oraz goście tego wielkopolskiego miasta. Zgromadziliśmy w niej adresy poszczególnych urządzeń, jak również dane dotyczące funkcji oraz godzin dostępności bankomatów w Murowanej Goślinie.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Zachodni WBK SA Długa 25 - Supermarket "POLOmarket" Murowana Goślina
SKOK 24 (Aplitt SA) Dworcowa 2 Murowana Goślina
PKO Bank Polski SA Kutrzeby 1 - Supermarket "Biedronka" Murowana Goślina
PKO Bank Polski SA Nowy Rynek 2 Murowana Goślina
Bank Zachodni WBK SA Plac Powstańców Wielkopolskich 1 Murowana Goślina
PKO Bank Polski SA Poznańska 10b - Księgarnia "Dom Książki" Murowana Goślina
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Poznańska 12 Murowana Goślina
Bank Zachodni WBK SA Poznańska 13-17 - Supermarket "Biedronka" Murowana Goślina

Bankomaty w innych miastach województwa wielkopolskiego: Bankomaty Poznań, Bankomaty Kalisz, Bankomaty Konin, Bankomaty Piła, Bankomaty Ostrów Wielkopolski, Bankomaty Gniezno, Bankomaty Leszno

 

Polecamy