Bankomaty Barlinek

Barlinek to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz powiatu myśliborskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Barlinek. Znajduje się nad jeziorami Barlineckim, Chmielowym i Uklejno oraz nad kanałem Młynówka. Miejscowość została założona przez Brandenburczyków w 1278 r. i początkowo była grodem obronnym. W przeszłości miasto nosiło nazwy Nova Berlyn i Klein Berlin. Na gości czeka tu dużo zabytków, między innymi fragmenty murów obronnych z XIV i XV w., domy mieszczańskie z XIX w. oraz przedwojenna willa Pałacyk Cebulowy. W mieście usytuowane jest również muzeum, którego siedzibę stanowi była fabryka papieru czerpanego Młyn Papiernia.

Baza bankomatów w Barlinku jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników tutejszych urządzeń bankomatowych. Naszym celem jest umożliwienie każdemu klientowi dotarcie do bankomatu w Barlinku w pełni zgodnego z jego potrzebami, dlatego prezentujemy dokładny adres, funkcje i godziny dostępności poszczególnych urządzeń.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Polskiej Spółdzielczości SA 31 Stycznia 1-2 Barlinek
Euronet Polska Sp. z o.o. Dworcowa 1 - Supermarket "Netto" Barlinek
PKO Bank Polski SA Kombatantów 4 - Pasaż Handlowy Barlinek
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Kombatantów 4 - Pasaż Handlowy Barlinek
Bank Zachodni WBK SA Niepodległości 14 Barlinek
SKOK 24 (Aplitt SA) Niepodległości 14 Barlinek
PKO Bank Polski SA Niepodległości 34 - Sklep Barlinek
Bank Pekao SA Sądowa 8 Barlinek
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Strzelecka 2 Barlinek
Bank Polskiej Spółdzielczości SA Strzelecka 2 Barlinek
PKO Bank Polski SA Szpitalna 1 Barlinek
Euronet Polska Sp. z o.o. Żabia 7 - Supermarket "Biedronka" Barlinek

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy