Bankomaty Barlinek

Barlinek to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz powiatu myśliborskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Barlinek. Znajduje się nad jeziorami Barlineckim, Chmielowym i Uklejno oraz nad kanałem Młynówka. Miejscowość została założona przez Brandenburczyków w 1278 r. i początkowo była grodem obronnym. W przeszłości miasto nosiło nazwy Nova Berlyn i Klein Berlin. Na gości czeka tu dużo zabytków, między innymi fragmenty murów obronnych z XIV i XV w., domy mieszczańskie z XIX w. oraz przedwojenna willa Pałacyk Cebulowy. W mieście usytuowane jest również muzeum, którego siedzibę stanowi była fabryka papieru czerpanego Młyn Papiernia.

Baza bankomatów w Barlinku jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników tutejszych urządzeń bankomatowych. Naszym celem jest umożliwienie każdemu klientowi dotarcie do bankomatu w Barlinku w pełni zgodnego z jego potrzebami, dlatego prezentujemy dokładny adres, funkcje i godziny dostępności poszczególnych urządzeń.

Ulica, miasto, operator
31 Stycznia 1-2, Barlinek, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Dworcowa 1 - Supermarket "Netto", Barlinek, Euronet Polska Sp. z o.o.
Kombatantów 4 - Pasaż Handlowy, Barlinek, PKO Bank Polski SA
Kombatantów 4 - Pasaż Handlowy, Barlinek, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Niepodległości 14, Barlinek, Bank Zachodni WBK SA
Niepodległości 14, Barlinek, SKOK 24 (Aplitt SA)
Niepodległości 34 - Sklep, Barlinek, PKO Bank Polski SA
Sądowa 8, Barlinek, Bank Pekao SA
Strzelecka 2, Barlinek, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Strzelecka 2, Barlinek, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Szpitalna 1, Barlinek, PKO Bank Polski SA
Żabia 7 - Supermarket "Biedronka", Barlinek, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy