Ruszyła kolejna edycja promocji w Orange Finanse, gdzie za założenie bezpłatnego Konta Osobistego otrzymasz premię w wysokości 150 zł, która będzie wypłacana w postaci doładowania telefonu na kartę w Orange, lub w postaci pomniejszenia faktury za posiadany abonament. Dodatkowo Bank wspiera oszczędzających, proponując Konto Oszczędnościowe oprocentowane w skali roku na 3,6% i daje gwarancję niezmienności opłat na Koncie osobistym. Czy można chcieć więcej? No wiem, że tak – ale nie przesadzajmy 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli posiadasz w Orange abonament lub telefon na kartę, oraz jeżeli w okresie od 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadałeś w Orange Finanse Konta Osobistego. W promocji mogą wziąć udział osoby, które posiadają Konto w mBanku.

Okres przystąpienia do promocji

Przystąpić do promocji możesz w okresie od 18.08.2017 r. do 01.02.2018 r. Wniosek musi zostać złożony do dnia 01.02.2018 r., natomiast umowa może zostać podpisana w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • Złóż wniosek o Konto Osobiste za pośrednictwem strony banku. We wniosku o Konto wyraź zgody upoważniające Orange Finanse i Orange Polska do przekazywania między sobą informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Czas na spełnienie tego warunku masz do 01.02.2018 r.
  • W każdym z 12 miesięcy, który jest premiowany kwotą 10 zł, rozlicz transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na kwotę minimum 300 zł. Bank uznaje w tej promocji wyłącznie płatności w sklepach stacjonarnych, inne płatności, takie jak transakcje dokonane przez telefon, Internet lub zamówienia pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange nie będą brane pod uwagę.

I to właściwie wszystko. Z promocji możesz też skorzystać, jeżeli przenosisz numer do Orange, pod warunkiem, że na dzień 01.02.2017 r. będziesz już Klientami Orange Polska oraz złożysz w tym terminie wniosek o Konto. Jeżeli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunku wskazanego powyżej, tracisz premię tylko za ten miesiąc, w którym go nie spełniłeś. Kolejne premie będą wypłacane po spełnieniu warunków. W związku z tym, że Orange Finanse uznaje transakcje bezgotówkowe wykonane blikiem, możesz w każdym momencie zrezygnować z Karty do konta.

Wypłata premii

Premia w wysokości 10 zł miesięcznie będzie wypłacana przez okres 12 miesięcy. Jeżeli posiadasz w Orange abonament, to kwota zwrotu zostanie przelana na Twoje konto abonenckie, więc będziesz widział ją na wyciągu, co oznacza, że następny rachunek będzie o 10 zł mniejszy. Jeżeli posiadasz w Orange telefon na kartę to otrzymasz zwrot w postaci doładowania. Premia, bez względu na to czy posiadasz abonament czy kartę, zostanie przekazana przez Bank maksymalnie do 15-go dnia kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. To, o czym należy pamiętać to, że premia będzie wypłacana osobom, które będą posiadały aktywne usługi w Orange (abonament, kartę) oraz aktywne Konto w Orange Finanse.

Bank przyznaje premię dodatkową w kwocie 30 zł. Tę premię otrzymasz pod warunkiem posiadania w Orange aktywnej usługi abonamentu lub telefonu na kartę oraz jeżeli miałeś wypłaconą maksymalną ilość 12 zwrotów. Uznanie w kwocie 30 zł otrzymasz do końca miesiąca, w którym Bank będzie dokonywał ostatniego, 12 zwrotu z tytułu promocji.

3,6% na Koncie Oszczędnościowym 

Otwierając Konto Osobiste, możesz otworzyć również Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,6% w skali roku przez okres 6 miesięcy, do kwoty 10 000 zł. Żeby otrzymać podwyższone oprocentowanie, Bank chce abyś rozliczył w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na kwotę 300 zł. Biorąc pod uwagę, że otworzysz Konto osobiste żeby obniżyć swoje rachunki za telefon i otrzymać premię, będziesz te transakcje wykonywał tak czy inaczej.

Gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące  

Zacznijmy od tego, że Konto Osobiste w Orange Finanse to rachunek prowadzony bezpłatnie. Nie zapłacisz również za kartę do konta (chyba, że będzie to naklejka Mastercard wówczas opłata za wydanie i odnowienie wynosi 10 zł), oraz za wypłaty środków z bankomatów w Polsce. Darmowe są również wyciągi, zlecenia i polecenia zapłaty, oraz przelewy internetowe. W związku z promocją Bank daje nam gwarancję niezmienności opłat i braku ich poierania:

  • za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego
  • za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste)
  • za wypłaty z bankomatów, przy użyciu Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste)
  • za przelewy internetowe realizowane w złotówkach z Konta Osobistego
PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2017”

Regulamin promocji „Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017”

Taryfa prowizji i opłat Orange Finanse

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)