Ostatnio umieszczaliśmy na blogu recenzję nowego Konta Osobistego w Banku Zachodnim WBK, więc to dobry moment aby przedstawić Wam promocję, w której uczniowie w wieku od 13 do 20 lat mają szansę zdobyć premię w wysokości 100 zł łącznie (2 x po 50 zł) za średnią ze świadectwa 4.0.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić będąc uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, pod warunkiem, że masz od 13 do 20 lat. Jeżeli właśnie ukończyłeś któryś z tych etapów promocji również możesz z niej skorzystać, pod warunkiem, że nie ukończyłeś jeszcze 20 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 08.09.2017 r. do 31.08.2018 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Warunki promocji są niezwykle proste. Wystarczy, że w okresie promocji otworzysz Konto Jakie Chcę, wrażając we wniosku o Konto zgody na przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a następnie dostarczysz do Banku świadectwo za rok szkolny 2016/2017 i 2017/2018.

Nie ma znaczenia, kiedy dokładnie to konto otworzysz. Ważne, abyś otworzył je w okres od 08.09.2017 r. do 31.08.2018 r. i w tym samym czasie pokazał świadectwo ze średnią 4,0 w Banku. Nie musisz też dokonywać żadnych transakcji, ani zasilać Konta specjalną kwotą. Wystarczy otworzyć Konto i dostarczyć świadectwo. Do średniej nie jest uwzględniane zachowanie. Konto możesz otworzyć przez Internet, a świadectwo należy dostarczyć do dowolnej Placówki Bankowej.

Wypłata premii

Premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona dwa razy. Pierwszy raz za okazanie świadectwa za rok 2016/2017, drugi raz za okazanie świadectwa za rok 2017/2018. Łącznie masz więc szanse zdobyć 100 zł. Nawet jeżeli tylko na jednym świadectwie Twoja średnia wyniesie 4.0 to i tak masz prawo do otrzymania co najmniej jednej premii.

Premia będzie wypłacona  do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym pokażesz w Placówce Bankowej świadectwo. Na przykładzie: jeżeli świadectwo dostarczysz do Banku w październiku, to do końca listopada otrzymasz premię.

OTWÓRZ KONTO JAKIE CHCĘ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

O Koncie Jakie Chcę pisaliśmy Wam kilka dni temu i możecie przeczytać dokładną recenzję na blogu. Jeżeli natomiast chodzi o Ciebie to Konto będziesz miał za darmo. Wszystkie osoby do 26 roku życia nie płacą za otwarcie i prowadzenie Konta, za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez względu na to czy robisz to Kartą do Konta, czy blikiem. Za darmo przelewasz środki przez Internet i nie płacisz za usługę cash back. Jedyna opłata, której również możesz uniknąć to opłata za posługiwanie się Kartą. Standardowo wynosi ona 3 zł, ale podczas zakładania Konta możesz wybrać jedną z dwóch poniższych opcji aby jej uniknąć:

  • 0 zł – jeśli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu (na dowolną kwotę, możesz więc kupić 5 razy bułki, gumę turbo za 20 gr i już opłaty nie ma. Nie liczy się tu kwota, a ilość transakcji, która obowiązkowo musi wynieść 5) lub
  • 0 zł – jeśli wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł w miesiącu

Warto też zaznaczyć, że jeżeli wybierzesz jedną z dwóch powyższych opcji, a nie spełnisz warunku to opłata za kartę wyniesie 5 zł. Nie mniej jednak, pierwsza opcja z 5 transakcjami w miesiącu na dowolną kwotę jest tak prosto, że na pewno nie sprawi Ci trudności 😉

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji 50 zł za średnią minimum 4,0 na świadectwie szkolnym

Tabela Opłat i Prowizji w BZWBK

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)