Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się nasz wpis, w którym na Wasze życzenie recenzowaliśmy rachunki bankowe Nest Banku, mBanku i Alior Banku. Udało nam się znaleźć jeszcze kilka innych darmowych Kont Osobistych (poza Nest Bakiem, ponieważ darmowe prowadzenie rachunków w mBanku i Alior Baku wiąże się z koniecznością spełnienia kilku warunków), które mogą przypaść Wam do gustu i postanowiliśmy się z Wami podzielić naszymi odkryciami 🙂

Jako pierwszy rachunek z cyklu „darmowych” przedstawiamy Wam Konto Idealne w Idea Banku z Kontem Oszczędnościowym ZOŚKA PRO. Za jego prowadzenie nie zapłacimy nawet złotówki i nie ma konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków. Otwarcie, prowadzenie i zamknięcie mamy od Banku za całkowite 0 zł. Kolejnym atutem Konta Idealnego jest darmowa Karta MasterCard – również bez dodatkowych warunków. Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji nie zapłacimy za wydanie, obsługę (czyli używanie Karty), a nawet za wydanie nowej w miejsce zastrzeżonej. I bankomaty, z których na terenie kraju wypłacamy środki za 0 zł bez względu na to, z jakiego bankomatu korzystamy.

A co z pozostałymi opłatami? To najlepiej zobrazuje nam poniższe zestawienie. Jak zaraz zobaczycie najmniej zapłacimy za czynności wykonywane w Bankowości Elektronicznej lub mobilnej. Droższa jest już obsługa w Placówkach i przez Bankowość Telefoniczną.

 

[table id=17 /]

OTWÓRZ KONTO IDEALNE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Idea Hub

Warto dodać, że Klienci Idea Banku mają możliwość dostępu do Idea Hub – darmowej przestrzeni coworkingowej, w której mogą spokojnie popracować, przygotować się do egzaminów na studia czy w dowolny sposób spędzić czas. Idea Hub obecnie znajduje się na terenie Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Kiedyś otwarty był dla wszystkich, z uwagi na to, że cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem obecnie z tej usługi mogą skorzystać tylko Klienci Banku. Zgodnie z informacjami na stronie internetowej Banku, Idea Hub zapewni nam: Nielimitowany bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Idea Hub zapewniony jest Użytkownikom będącym klientami Banku, posiadającym dostęp do Bankowości Internetowej Idea Hub to model innowacyjnej placówki coworkingowej, stanowiącej powierzchnię biurową z przygotowanymi do udostępnienia Miejscami pracy oraz Salą konferencyjną. Z pełnego zakresu usług świadczonych przez Idea Hub mogą skorzystać Użytkownicy, będący Klientami Idea Bank S.A. Placówka w godzinach otwarcia może oferować Użytkownikom m.in.: udostępnianie sprzętu biurowego (skaner, drukarka, kopiarka), dostęp do ładowarek telefonicznych, słuchawek, stanowisko z kawą, herbatą, wodą, dostęp do zasobu publikacji prasowych i książek, dostęp do sieci Internet za pomocą łącza bezprzewodowego, możliwość korzystania z usług bankowych oraz kontaktu z doradcą oraz udostępnienie profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Korzystnie z Miejsc pracy odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji przez wszystkich Użytkowników. Sala konferencyjna natomiast udostępniana jest Użytkownikom maksymalnie 3 godziny dziennie, po wcześniejszej jej rezerwacji za pomocą wysłania wiadomości drogą mailową na jeden z podanych na stronie internetowej adresów w zależności, w której lokalizacji ma zostać dokonana rezerwacja, telefonicznie pod numerem 22 101 10 10 (koszt połączenia jest zgodny ze stawką Operatora) lub przez bezpośrednią obsługę obecną w Idea Hub. Zakres, szczegóły i warunki związane ze świadczeniem usługi Idea Hub zawarte są w Regulaminie Idea Hub.

Konto Oszczędnościowe ZośkaPRO

Razem z darmowym Kontem Idealnym otwieramy Konto oszczędnościowym ZOŚKA PRO. Również darmowe, bez ponoszenia dodatkowych opłat, więc nawet gdybyśmy mieli z niego nie korzystać to i tak nie zapłacimy za jego prowadzenie. Konto ZOŚKA PRO oferuje nam oprocentowanie 2,5% dla kwoty, która stanowi 10-krotność salda dostępnego na Koncie Osobistym. Każda nadwyżka oprocentowana jest na 1%. Jak to wygląda w praktyce? Mając na Koncie Idealnym 100 PLN, środki na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 1000 PLN będą oprocentowane na 2,5% w skali roku. Mając na Koncie Idealnym 100 PLN, a na Koncie Oszczędnościowym 1500 PLN środki w kwocie 1000 PLN będą oprocentowane na 2,5%, a 500 PLN na 1% itd. Biorąc pod uwagę ten schemat najkorzystniej jest na Koncie Oszczędnościowym lokować tylko kwoty do 10-krotności tego, co mamy na Koncie Osobistym.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania

Tabela Opłat i Prowizji

Tabela Przelewów

Regulamin Idea Hub