Ta promocja, a właściwie te dwie promocje, bo mowa tutaj o premii za otwarcie 1 Konto oraz o premii z tytułu programu poleceń, to prawdziwa wisienka na torcie. Jeżeli dobrze to rozegrasz to masz szansę na zdobycie 750 zł premii łącznie.  Jak to działa w skrócie? Otwierasz 1 Konto, podczas składania wniosku podajesz kod polecenia, jaki otrzymałeś od znajomego. Za otwarcie 1 Konta otrzymujesz 200 zł premii, kolejne 50 zł premii z uwagi na to, że jesteś poleconym. Po podpisaniu umowy przystępujesz do programu poleceń, w którym polecasz konto 10 swoim znajomym i zgarniasz dodatkowe 500 zł, o ile wszyscy spełnicie warunki programu poleceń. Nawet jeżeli nie uda Ci się polecić nikomu konta w Credit Agricole, ani otworzyć go z polecenia to ciągle masz szanse na zdobycie 200 zł premii.

Kto może skorzystać z programu?

1 Konto może otworzyć każda osoba w wieku od 18 do 27 lat. Z promocji są wyłączone osoby, które na rok przed przystąpieniem do promocji były posiadaczami lub współposiadaczami Konta osobistego w Credit Agricole .

Okres przystąpienia do programu

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 11.09.2017 r. do 31.12.2017 r. Pamiętaj, że dzień 31.12.2017 r. to ostatni dzień, w którym możesz podpisać umowę. Wniosek o Konto powinien być w tym wypadku złożony odpowiednio wcześniej.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Bank będzie wypłacał Ci premię w wysokości 20 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy. Oznacza to, że przez 10 miesięcy Twój rachunek i Karta debetowa muszą być aktywne, i że przez 10 miesięcy muszą być spełniane warunki wpływów na konto oraz przelewów wychodzących:

  • złóż wniosek o 1 Konto wraz Kartą debetową i z dostępem do bankowości elektronicznej przez stronę promocji
  • we wniosku wyraź zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych
  • do dnia 31.12.2017 r. podpisz umowę o 1 Konto
  • przez 10 miesięcy od momentu podpisania umowy zasilaj swoje Konto kwotą minimum 500 zł. Warunek musi zostać spełniony w każdym z 10 miesięcy. Wpływem może być wpłata gotówkowa, albo wypłata wynagrodzenia czy stypendium.
  • przez 10 miesięcy od momentu podpisania umowy wykonuj minimum 3 przelewy miesięcznie przez aplikację mobilną Banku CA24 Mobile. Warunek musi zostać spełniony w każdym z 10 miesięcy. Najbezpieczniej wykonać tutaj przelew na swoje konto w banku zewnętrznym, ponieważ Bank nie będzie zaliczał do promocji przelewów na swoje rachunki w CA, przelewów na spłatę kredytu w CA oraz doładowań telefonów.

Jeżeli otwierasz 1 Konto z polecenia to dodatkowo w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu podpisania umowy dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do kona na łączną kwotę 300 zł. Więcej o programie poleceń możesz przeczytać na naszym blogu. Szczegółowo opisałam w recenzji jakie czynności wykonuje osoba polecająca i polecona.

Wypłata premii

Premia w wysokości 20 zł, będzie wypłacana przez Bank przez 10 miesięcy, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Warto mieć też na uwadze, że promocja łączy się z programem poleceń, ale nie łączy się z następującymi promocjami:

„Zyskuj z 1 Kontem do 300 zł za spłaty raty”;
„Zyskuj z 1 Kontem do 500 zł za spłaty raty”;
„Zyskuj z Kontem do 15% spłaty raty III”;
„Przenieś konto II”;
„Polacy wybierają Credit Agricole”.

To dość spora różnica w porównaniu do poprzedniej edycji promocji, ponieważ wcześniej można było przenieść Konto do Credit Agricole i otrzymać 200 zł premii oraz otworzyć 1 Konto i otrzymać kolejne 200 zł premii.

Ile kosztuje 1 Konto?

1 Konto to rachunek prowadzony bezpłatnie dla osób do 27 roku życia. Nie zapłacisz także, za kartę debetową jeżeli w poprzednim miesiącu kalendarzowym rozliczysz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1 zł 😉 W przypadku braku transakcji opłata za kartę wyniesie 2,90 zł. Bezpłatnie możesz też wypłacać środki z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK 24 i Euronetu, pozostałe wypłaty to koszt 5 zł. Warto wiedzieć, że w momencie, kiedy skończysz 27 lat Twój rachunek zostanie automatycznie przekształcony na Konto Konto PROSTOoszczedzające PLUS, którego opłata za prowadzenie wynosi 9,90 zł, chyba, że będziesz zasilać swoje konto kwotą 1000 zł miesięcznie. Jeżeli natomiast skończysz 30 lat wpływ zwalniający z pobierania opłaty za Konto PROSTOoszczedzające PLUS musi wynieść 1500 zł miesięcznie.

Warto dodać, że jeżeli jesteś młodym człowiekiem posiadającym oszczędności to możesz skorzystać z oferty powitalnej i otworzyć lokatę na 3% w skali roku. Oprocentowanie lokaty obowiązuje przez 60 dni do maksymalnej kwoty 50 000 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Twoje mobilne konto”

Regulamin Programu Poleceń

Tabela opłat i prowizji

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)