W Credit Agricole trwają ostatnio bardzo fajne promocje. Mamy lokatę powitalną dla nowych Klientów na 3%, mamy premię 200 zł lub 100 zł za przeniesienie Konta, a dodatkowo program poleceń, w którym możemy zdobyć aż 500 zł premii. Co więcej, premie otrzymuje polecony i polecający. Jak zapisać się do programu, jakie warunki i do kiedy należy spełnić? Wyjaśniam poniżej.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji skorzystają osoby, które posiadają konto w Credit Agricole (z wyłączeniem Pakietu depozytowego) lub osoby, które konto dopiero otworzą. Bez względu na to czy jesteś już Klientem Banku, czy dopiero nim zostaniesz po podpisaniu umowy koniecznie przystąp do Programu Poleceń.

Okres przystąpienia do Programu

Do Programu Poleceń możesz przystąpić od 01.03.2017 r. do odwołania. Bank nie określił do kiedy trwa oferta, jednak warto mieć na uwadze, że w trakcie jej trwania mogą zmienić się zasady, albo oferta może zostać zakończona.

Zasady uczestnictwa w programie poleceń

Jeżeli jesteś nowym Klientem to w pierwszej kolejności otwierasz konto. Proponuję, aby odbyło się to poprzez przeniesienie Konta z innego Banku do Credit Agricole, ponieważ w tej sytuacji otrzymasz od Banku premię w wysokości 200 zł, o czym już dzisiaj pisałam w recenzji „200 zł za przeniesienie Konta do Credit Agricole” – przeczytaj koniecznie. Dodatkowo jeżeli znasz kogoś, kto obecnie konto w Credit Agricole posiada, to poproś go o kod polecenia, wówczas będziesz miał szansę zdobyć dodatkowe 50 zł, co łącznie przy spełnieniu warunków da Ci 250 zł premii.

Aby przystąpić do programu poleceń bez względu na to czy już masz w Banku Konto czy dopiero je zakładasz, musisz mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz wskazać aktualny numer telefonu komórkowego. Jeżeli Konto dopiero zakładasz to wszystkie te zgody i numer telefonu możesz od razu uzupełnić we wniosku o Konto – upewnij się jednak później, już po podpisaniu umowy, że na pewno wszystkie te dane są w systemie bankowym. Możesz to zrobić na Infolinii, w bankowości elektronicznej albo w Placówce. Jeżeli Konto masz już od jakiegoś czasu, a chcesz wziąć udział w Programie Poleceń – zrób dokładnie to samo. Zweryfikuj, czy wszystkie dane są prawidłowo odnotowane w Banku.

No dobrze. Masz już w Banku konto, dopiero je otworzyłeś albo od dłuższego czasu jesteś Klientem Credit Agricole, wyraziłeś potrzebne zgody, wskazałeś telefon i chcesz polecać rachunki swoim znajomym. Jak właściwie do tego programu przystąpić i skąd wziąć kod polecenia? Przejdź na stronę Programu Poleceń i wypełnij formularz. Kod polecającego otrzymasz smsem na telefon komórkowy, oraz na adres email, o ile go wskażesz, ale nie jest to wymagane. Otrzymany kod przekazujesz znajomemu, któremu chcesz polecić konto, a następnie znajomy podaje go we wniosku o założenie rachunku.

 

Warunki dla poleconego i polecającego?

POLECONY

Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku i właśnie otworzyłeś konto z czyjegoś polecenia, to masz przed sobą jeden dodatkowy warunek, który dzieli Ciebie i polecającego od otrzymania premii:

  • w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu podpisania umowy zapewniasz wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł w przypadku Konta w pakiecie 1 Konto, albo wpływ w kwocie 1500 PLN w przypadku pakietów: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. (Wpływem może być przelew z banku zewnętrznego, wypłata wynagrodzenia lub wpłata gotówkowaalbo
  • w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu podpisania umowy dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do kona na łączną kwotę 300 zł

Premia w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu,
w którym spełnisz warunki.

Co istotne, jeżeli chcesz otrzymać premię, nie wolno Ci zrezygnować ani odstąpić od umowy bankowości elektronicznej. W przeciwnym wypadku premia nie zostanie naliczona.

POLECAJĄCY

Jeżeli poleciłeś konto Credit Agricole znajomemu i przekazałeś mu kod polecający to jedyne co Ci pozostaje to czekać i ewentualnie przypominać znajomemu, aby spełnił warunki programu. Twoja premia w wysokości 50 zł za skuteczne polecenie Konta, zostanie Ci przekazana na rachunek w Banku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym polecony spełni warunki uczestnictwa w programie.

PRZENIEŚ KONTO DO CREDIT AGRICOLE I ZACZNIJ POLECAĆ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin programu poleceń

Tabela opłat i prowizji Credit Agricole