Credit Agricole przedłużyło swoją ofertę dotyczącą przeniesienia Konta. Każdy – o ile spełnia warunki i łapie się na okres karencji – za przeniesienie rachunku osobistego otrzyma od Banku 200 zł premii. Dodatkowo ruszył też program poleceń, do którego możesz przystąpić i zgarnąć maksymalnie 500 zł (50 zł za jedno skuteczne polecenie). Fajnie byłoby dostać taki zastrzyk gotówki w wysokości 700 zł, a później ulokować ją na jakimś dobrym koncie oszczędnościowym, albo lokacie i dalej pomnażać swoje oszczędności. Sprawdźmy jakie warunki należy spełnić, aby te środki zdobyć.

Kto może przystąpić do promocji?

W promocji mogą wziąć udział nowi i obecni Klienci. Nowy Klient został zdefiniowany jako osoba, która na rok przed otwarciem Konta w promocji nie była posiadaczem lub współposiadaczem Konta Osobistego innego niż Pakiet Depozytowy. Obecny Klient to z kolei osoba, która posiada w Banku Konto w Pakiecie Depozytowym i złoży wniosek o zmianę tego Konta na jedno z wymienionych: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od  01.07.2017 r. do 30.09.2017 r. przy czym do dnia 30.09.2017 r. musimy mieć już złożony wniosek o przeniesienie Konta z innego Banku i podpisaną umowę o nowy rachunek w Credit Agricole.

Założenie Konta odbywa się prze Internet, umowę dostarcza Ci kurier, jednak Wniosek z Pełnomocnictwem o przeniesienie rachunku składasz w Placówce. Na złożenie tego wniosku masz 7 dni od momentu podpisania umowy dostarczonej przez kuriera.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji

Jeżeli przeczytałeś powyższe informacje wiesz już czy możesz z promocji skorzystać, czy też nie. Teraz pora na warunki jakie należy spełnić aby tą premię w wysokości 200 zł otrzymać.

  • otwierasz jedno z wymienionych powyżej Konto Osobistych wraz z Kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem strony promocji 
  • we wniosku o otwarcie konta zaznaczasz, że chcesz otrzymywać wyciąg do Konta w formie elektronicznej oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych
  • umowę o Konto dostarczy Ci kurier, następnie masz 7 dni, aby udać się do Placówki Banku i złożyć wniosek z pełnomocnictwem o przeniesienie konta z innego banku. Wraz z wnioskiem o przeniesienie składasz „Zlecenie przekazywania środków” podając dane pracodawcy, który płaci Ci wynagrodzenie
  • przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe zasilasz swoje Konto kwotą 3000 zł. Pierwsze zasilenie Konto na kwotę 3000 zł musi nastąpić najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta. Oznacza to, że jeżeli umowę podpiszesz w lipcu, to do końca sierpnia musi nastąpić pierwsze zasilenie, drugie we wrześniu i trzecie w październiku.

Zaznaczam również, że kwota 3000 zł nie musi pochodzić z wynagrodzenia. „Zlecenie przekazywania środków” jest potrzebne w procesie przenoszenia Konta, ale to oddzielny warunek. Nawet jeżeli Twoja pensja wynosi mniej niż 3000 zł możesz wziąć udział w promocji, przy czym różnicę pomiędzy pensją, a wymaganą kwotą 3000 zł należy zapewnić. Żeby to zrobić możesz dokonać wpłaty gotówkowej w placówce, albo przelewu zewnętrznego z innego Banku. Najważniejsze to aby suma wpływów w danym miesiącu wyniosła 3000 zł.

Istotnym elementem w procesie przeniesienia Konta z innego Banku do Credit Agricole jest również zgodność Twojego podpisu złożonego we wniosku o przeniesienie, z podpisem jaki złożyłeś w obecnym Banku.

Wypłata premii

Premia w wysokości 200 zł zostanie przelana na Twoje Konto Osobiste w Credit Agricole maksymalnie do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po spełnieniu opisanych powyżej warunków. Pamiętaj także, że na dzień wypłaty premii musisz posiadać aktywną Kartę do Konta – nie wolno Ci z niej zrezygnować, inaczej Bank nie wypłaci premii.

Osoby, które nie mają możliwości zapewnienia wpływów na Konto w kwocie 3000 zł, ale zapewnią wpływy w wysokości 1500 zł również otrzymają premię, przy czym wyniesie ona 100 zł, a nie 200 zł. Warunki do otrzymania premii 100 zł są identyczne jak te opisane powyżej, przy czym zamiast kwoty 3000 zł Twoje Konto musi być zasilane środkami w wysokości 1500 zł.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO W CREDIT AGRICOLE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Które konto wybrać?

W promocji mamy do wyboru aż 4 Konta: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS oraz Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Szczegółowe informacje znajdziesz w Tabeli opłat i prowizji, którą zamieszczam na dole w Przydatnych dokumentach, a najważniejsze informacje zestawiłam w tabeli poniżej:

 

[table id=13 /]

 

Premia za polecenia 

Przenosząc Konto do Credit Agricole masz możliwość zdobycia trochę więcej, niż 200 zł premii z uwagi na program poleceń. Decydując się na przeniesienie Konta i składając wniosek o otwarcie nowego możesz zaznaczyć, że otwierasz konto z polecenia – jeżeli oczywiście otrzymałeś kod od znajomego, który upoważnia Cię do zaznaczenia takiego checkboxa we wniosku. Co musisz zrobić aby otrzymać premię 50 zł jako osoba polecona?

  • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Nie możesz wycofać zgód do momentu otrzymania premii.
  • wraz z Kontem zawrzeć umowę o bankowość elektroniczną
  • jeżeli otwierasz Konto w pakiecie 1 Konto zapewniasz wpływy na kwotę 500 zł lub dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do kona na łączną kwotę 300 zł. Warunek musi być spełniony w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu zawarcia umowy o konto
  • jeżeli otwierasz Konto w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM zapewniasz wpływy na kwotę 1500 zł lub dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do kona na łączną kwotę 300 zł. Warunek również musi być spełniony w każdym z trzech miesięcy następujących po dniu zawarcia umowy o konto

To w zasadzie tyle. Oczywiście po zawarciu umowy możesz również przystąpić do programu poleceń i dalej polecać Konta swoim znajomym, a za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł. Możesz polecić maksymalnie 10 osób, co przekłada się na premię w wysokości 500 zł. Szczegółowe informacje o możliwości skorzystania z programu i warunkach jakie należy spełnić znajdziesz w recenzji „50 zł za skuteczne polecenie konta w Credit Agricole. Łącznie do 500 zł premii„.

Lokata na powitanie

A to jeszcze nie koniec niespodzianek 🙂 Jeżeli posiadasz oszczędności, możesz skorzystać z Lokaty na powitanie, która daje oprocentowanie 3% w skali roku dla środków od 10 000 zł do 50 000 zł. Lokatę możesz otworzyć w terminie 6 miesięcy od momentu podpisania umowy, na okres 60 dni. Szczegóły tej oferty znajdziesz tutaj.

Tak skonstruowana oferta pozwala nam na pakiet świetnych usług, w jednym Banku, na dobrych warunkach z całkiem sporym bonusem – przynajmniej na start 😉

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela opłat i prowizji Credit Agricole

Regulamin promocji – 200 zł premii

Regulamin promocji – 100 zł premii

Regulamin programu poleceń

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)