Ma telefon na kartę albo Mixa w T-mobile? A może rozważasz skorzystanie z usług tego operatora? Dodatkowym bonusem może stać się oferta proponowana przez T-mobile Usługi Bankowe, w której możesz obniżyć swoje rachunku za telefon nawet o 120 zł. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków żeby otrzymać 10 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dedykowana jest osobom, które posiadają w T-mobile telefon na kartę lub Abonament Mix. Dodatkowo, żeby skorzystać z promocji w TMUB należy być nowym Klientem, który  w okresie dwóch pełnych miesięcy kalendarzowych przed przystąpieniem do Promocji nie posiadał w Banku umowy o Rachunek. Z promocji mogą też skorzystać osoby, które posiadają w TMUB Konto Freemium lub Premium, ale nie dłużej niż dwa miesiące.

Okres przystąpienia do promocji

W promocji możesz wziąć udział w okresie od 16.05.2017 r. (telefon na kartę) lub od 24.04.2017 r. (Abonament mix) do 31.07.2017 r. Umowa o Konto Osobiste musi zostać podpisana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do Promocji.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji 

  • wyślij bezpłatny SMS o treści TAK na numer 80404 akceptując regulamin promocji
  • złóż wniosek o Konto Freemium lub Konto Premium wraz z Kartą debetową do Konta (możesz to zrobić przez Internet klikając w link, w sklepie T-Mobile lub dzwoniąc na Infolinię pod numer 19506)
  • podczas wnioskowania o Konto wskaż numer telefonu zarejestrowany w T-Mobile do autoryzacji zleceń
  • podczas wnioskowania o Konto wyraź zgody na weryfikację historii Twoich zobowiązańupoważniam Alior Bank S.A. do zasięgania informacji o moich zobowiązaniach w: a) instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań, b) bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, c) Systemie Bankowy Rejestr , którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich. oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych„Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z póżn. Zm.)”.
  • w każdym miesiącu kalendarzowym rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł w przypadku Konta Freemium i na łączną kwotę 500 zł w przypadku Konta Premium, albo zasil swoje konto środkami z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty/emerytury.

Pamiętaj, że aby premia była przyznawana przez 12 miesięcy w trakcie trwania umowy nie mogą zostać wycofane zgody wyrażone podczas wnioskowania o Konto. To samo dotyczy transakcji kartą lub wpływów – muszą być wykonywane przez 12 miesięcy, jeżeli chcesz otrzymać maksymalną premię w wysokości 120 zł.

Jeżeli posiadasz już Konto Freemium albo Premium nie dłużej niż dwa miesiące to upewnij się, że wyraziłeś zgody i wyślij SMS o treści TAK na numer 80404. Jeżeli nie pamiętasz daty zawarcia umowy najlepiej skontaktować się z Infolinią i potwierdzić, czy na pewno łapiesz się na promocje.

Jeżeli np w jednym miesiącu nie spełnisz warunku rozliczenia transakcji albo wpływu to nie tracisz prawa do nabycia premii w następnych miesiącach.

OTWÓRZ KONTO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata Premii

Jeżeli posiadasz telefon na kartę w T-mobile premia w kwocie 10 zł miesięcznie będzie przyznawana do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Premię będziesz otrzymywał przez okres 12 miesięcy, każdorazowo gdy tylko spełnisz warunki opisane powyżej.

Jakie Konto wybrać? 

O kosztach związanych z prowadzeniem rachunków Freemium i Premium  informowaliśmy kilkukrotnie na naszym blogu, a nawet poświęciliśmy tym Kontom osobny artykuł: „Darmowe Konta Osobiste? KOnto Freemium i Premium w TMUB„. Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem, żeby poznać wszystkie plusy i minusy.

Konto Freemium to rachunek prowadzony bezpłatnie. Nie zapłacisz też za kartę do konta pod warunkiem rozliczenia w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 200 zł (w innym wypadku opłata za kartę to 6 zł). Jeżeli chodzi o bankomaty to dostajesz 3 darmowe wypłaty realizowane w danym miesiącu kalendarzowym. Każda kolejna wypłata kosztuje 6 zł.

Konto Premium to rachunek, który kosztuje  18,90 zł, chyba, że w danym miesiącu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na kwotę 500 zł. Nie zapłacisz też za kartę do konta i za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Warto też dodać, że zakładając Konto w T-mobile Usługi Bankowe masz możliwość otrzymania ze zwrotu 5% za zakupy przez 6 miesięcy. W przypadku Konta Freemium maksymalny zwrot miesięczny to 15 zł (łącznie 90 zł przez pół roku), a w przypadku Konta Freemium to 25 zł miesięcznie (łącznie 150 zł przez pół roku).

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji 10 zł doładowania za skorzystanie z TMUB – telefon na kartę

Regulamin promocji 10 zł doładowania za skorzystanie z TMUB – abonament MIX

Tabela Opłat i prowizji TMUB

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)