Jeżeli jesteś nowym Klientem dla T-mobile Usługi Bankowe, możesz skorzystać z oferty konta oszczędnościowego oprocentowanego na 3,0% w skali roku dla środków do kwoty 50 000 zł. Jeżeli jesteś już Klientem Banku i posiadasz Konto Freemium lub Premium możesz otworzyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,0% w skali roku dla środków do 50 000 zł. Jak łatwo zauważyć, bardziej opłaca się być nowym Klientem. Ale poznajmy szczegóły tych ofert.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać nowi i obecni Klienci. Nowy Klient to osoba, która od 01.04.2017 r. do dnia 18.06.2017 r. nie posiadała umowy o Konto Osobiste. Obecny Klient to osoba, która posiada w T-mobile Usługi Bankowe Konto Freemium lub Konto Premium.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja dla nowych Klientów z kontem oszczędnościowym oprocentowanym na 3% trwa od 19.06.2017 r. do 31.08.2017 r. Promocja dla obecnych Klientów z kontem oszczędnościowym oprocentowanym na 2% trwa od 01.05.2017 r. do 31.12.2017 r.

Warunki promocji 

Promocyjne oprocentowanie 3% obowiązuje przez 92 dni, od dnia następującego po dniu otwarcia Rachunku Oszczędnościowego. Po okresie 92 dni, oprocentowanie Konta oszczędnościowego może wynieść 2% pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu kalendarzowym Konto Osobiste Freemium lub Premium zostało zasilone poprzez wpływ wynagrodzenia, stypendium lub rentę/emeryturę.

Oprocentowanie Konta oszczędnościowego jest zmienne. Odsetki kapitalizują się na koniec miesiąca, ale warto zaznaczyć iż nie jest to lokata, więc w każdym momencie możesz podjąć z niego środki. Nadwyżka środków powyżej kwoty 50 000 zł jest na dzień dzisiejszy oprocentowana w skali 1,06% ((WIBID 1M – 0,4 p.p. z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca).

Jeżeli jeszcze nie posiadasz w T-mobile Usługo bankowe Konta Osobistego i nie posiadałeś go w okresie od 01.04.2017 r. do dnia 18.06.2017 r., otwórz Konto Freemium lub Konto Premium. Recenzję tych dwóch rachunków możesz przeczytać na naszym blogu: „Darmowe Konta Osobiste? Konto Freemium i Premium w TMUB

Umowę o Konto Osobiste możesz zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikujący. Następnie po podpisaniu umowy, zaloguj się do bankowości elektronicznej, w której będziesz mógł otworzyć Konto oszczędnościowe oprocentowane na 3% w skali roku, dla środków do kwoty 50 000 zł.

Jeżeli posiadasz już Konto Freemium lub Premium Twoje środki do kwoty 50 000 zł na koncie oszczędnościowym będą oprocentowane na 2% w skali roku, pod warunkiem, że aktywnie korzystasz z Konta. Żeby oprocentowanie zostało podniesione do 2% w poprzednim miesiącu kalendarzowym na Twoim Koncie osobistym musi zostać odnotowany wpływ środków z tytułu wynagrodzenia, stypendium lub renty/emerytury.

Które Konto wybrać?

Recenzję tych dwóch Kont już kiedyś pisałam na naszym blogu i jest ona jak najbardziej aktualna, dlatego zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu „Darmowe Konta Osobiste? Konto Freemium i Premium w TMUB”, abyś mógł zobaczyć wszystkie korzyści oraz opłaty jakie wiążą się z posiadaniem jednego z tych dwóch rachunków.

W skrócie: Konto Freemium to rachunek prowadzony bezpłatnie. Nie zapłacisz też za kartę do konta pod warunkiem rozliczenia w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 200 zł (w innym wypadku opłata za kartę to 6 zł). Jeżeli chodzi o bankomaty to dostajesz 3 darmowe wypłaty realizowane w danym miesiącu kalendarzowym. Każda kolejna wypłata kosztuje 6 zł.

Konto Premium to rachunek, który kosztuje  18,90 zł, chyba, że w danym miesiącu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na kwotę 500 zł. Nie zapłacisz też za kartę do konta i za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Warto też dodać, że zakładając Konto w T-mobile Usługi Bankowe masz możliwość otrzymania zwrotu 5% za zakupy przez 6 miesięcy. W przypadku Konta Freemium maksymalny zwrot miesięczny to 15 zł (łącznie 90 zł przez pół roku), a w przypadku Konta Freemium to 25 zł miesięcznie (łącznie 150 zł przez pół roku).

Dodatkowo do końca lipca w T-mobile Usługi Bankowe trwa jeszcze jedna promocja i skorzystają na niej osoby, które posiadają w T-mobile telefon na Kartę, albo Abonament Mix. Promocja pozwala nam zaoszczędzić w przeciągu 12 miesięcy 120 zł na rachunkach za telefon. Jeżeli więc posiadacie telefon w T-mobile, albo chcecie go tam posiadać to zajrzyjcie do recenzji Masz telefon w T-Mobile? Założ Konto w TMUB i obniż swoje rachunki nawet o 120 zł.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zwrot za zakupy w TMUB

Tabela Opłat i prowizji TMUB

Tabela Oprocentowania w TMUB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)