W Banku Millennium trwa kolejna (czwarta) edycja promocji, związana z Kontem oszczędnościowym Profit. Promocja polega na zwiększeniu oprocentowania do 2,5% w skali roku dla nowych środków, do kwoty 100 000 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i obecnych Klientów Banku. Jeżeli jesteś już Klientem Banku Millennium wystarczy, że przelejesz na Konto Oszczędnościowe Profit nowe środki. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta oszczędnościowego, po prostu je otwórz. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku otwórz Konto osobiste wraz z Kontem oszczędnościowym Profit i przelej na nie swoje oszczędności.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić od dnia 27.09.2017 r. do dnia 14.10.2017 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od momentu przelania na Konto oszczędnościowe Profit nowych środków. Oznacza to, że nawet jeżeli nowe środki wpłyną na konto w dniu 14.10.2017 r. to i tak będę oprocentowane na 2,5% w skali roku przez 92 dni.

Warunki promocji

Aby skorzystać z podwyższonego oprocentowania, wystarczy po prostu posiadać Konto Oszczędnościowe Profit i przelać na nie nowe środki do dnia 14.10.2017 r. Nowe środki Bank oceni względem dnia 26.08.2017 r., uwzględniając wszystkie nasze środki zgromadzone na rachunkach technicznych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych prowadzonych przez Bank.

Oprocentowanie promocyjne Konta Oszczędnościowego wygląda następująco:
2,5% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł
1,7% dla nadwyżki środków ponad 100 000 zł

Oprocentowanie standardowe, oraz oprocentowanie środków, które nie są zakwalifikowane jako nowe środki wygląda następująco:

oprocentowanie standardowe

OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Konto oszczędnościowe Profit jest rachunkiem prowadzonym bezpłatnie. Pamiętaj, że aby je otworzyć konieczne będzie otwarcie Konta Osobistego w Banku Millennium. Jeżeli jesteś nowym Klientem, skorzystaj z promocji 150 zł za założenie Konta 360° lun Konta 360° Student, a następnie otwórz Konto oszczędnościowe Profit.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „NOWE ŚRODKI NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM PROFIT”

Tabela opłat i prowizji Millennium Bank

Tabel oprocentowania Millennium Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)