Ponownie ruszyła promocja w Banku Millennium, w której możemy otrzymać aż 360 zł premii. Do promocji możemy przystąpić od 26.02.2017 r. do 30.06.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które w okresie od 29.02.2016 r. do dnia 24.02.2017 r., nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Konta Technicznego. Premię 360 zł możemy uzyskać za dokonywanie płatności Kartą (2% płatności kartą, maksymalnie po 30 zł miesięcznie przez 6 miesięcy) i Blikiem (5% płatności Blikiem maksymalnie po 30 zł miesięcznie przez 6 miesięcy).

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy spełnić kilka prostych warunków:

następnie w każdym z 6 miesięcy objętych promocją:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej
  • zaksięgować na koncie w danym miesiącu kalendarzowym co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartę lub blikiem (oznacza to, że transakcje muszą być zaksięgowane na naszym koncie i ni mogą zostać anulowane ani zwrócone)
  • w przypadku otwarcia Konta 360º zapewnić wpływ na rachunek na minimum 1000 zł

Płatności bezgotówkowych Kartą i Blikiem możemy dokonywać w punktach handlowo usługowych oraz przez Internet.

Wyłata premii

Po spełnieniu warunków opisanych powyżej przez pół roku będziemy otrzymywać premię za zakupy o wartości 2% łącznej wartości płatności kartą maksymalnie 30 zł oraz 5% łącznej wartości płatności BLIK maksymalnie 30 zł. Łącznie 60 zł miesięcznie a 360 zł w okresie 6 miesięcy. Doba informacja jest również taka, że warunki będą brane uwagę od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (jeżeli umowę podpiszemy w marcu, to warunki do premii musimy zacząć spełniać dopiero do kwietnia). Daje nam to szanse na zdobycie wszystkich 6 premii, a szczególnie osobom, które decydują się podpisać umowę pod koniec miesiąca i nie mają możliwości spełnienia od razu wszystkich warunków.

Premia będzie wypłacana maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Jeżeli warunki spełnimy w kwietniu to premię otrzymamy w maju, itd.

Prowadzenie Konta 360º

Jeżeli w poprzednim miesiącu rozliczymy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową oraz zapewnimy wpływy zewnętrzne na kwotę 1000 zł nie zapłacimy za prowadzeni Konta, za kartę, oraz za wypłaty z Bankomatów. W przeciwnym razie w przypadku Konta  360° opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 8 PLN, wypłata środków z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wyniesie 1 PLN, a z pozostałych bankomatów 5 PLN.

Nieco inaczej jest z Kontem 360º Student, którego prowadzenie dla osób do 26 roku życia jest bezpłatne, a żeby posiadać bezpłatnie kartę i wypłacać za darmo środki ze wszystkich bankomatów w Polsce wystarczy dokonanie 1 transakcji bezgotówkowej. Osoby posiadające Konto 360º Student nie muszą zapewniać wpływu na kwotę 1000 PLN.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO 360

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł – 5 edycja

Cennik usług – prowizje i opłaty

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)