W Banku BPS trwa bardzo prosty i przyjemny konkurs fotograficzny pod dwiema wymiennymi nazwami „Bankowość mobilna w obiektywie” lub „Foto BPS Mobilnie”. Konkurs trwa od 14 lutego 2017 r. do 17 kwietnia 2017  r. a udział mogą wziąć w nim wszystkie osoby fizyczne będące obywatelami Polski. Do konkursu Bank zaprasza także młodzież w wieku między 13 a 18 rokiem, życia pod warunkiem, że rodzice albo inne osoby sprawujące opiekę wyrażą na to zgodę.

Warunki konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie smartfonem o rozdzielczości co najmniej 300 dpi, w kolorach o standardzie RGB z możliwymi do odczytania danymi exif i o wielkości maksymalnej 10 MB. Zdjęcie należy zapisać w formacie JPG i przesłać na adres  fotoBPSMobilnie@bankbps.pl najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2017  r.

Zdjęcia możemy wykonać w trzech kategoriach: krajobraz/przyroda, człowiek i miasto. Zgodnie z Regulaminem konkursu każdy uczestnik może wysłać po jednym zdjęciu w danej kategorii. Wraz ze zdjęciem zgłaszanym przez nas do konkursu konieczne jest dołączenie do wiadomości skanu lub zdjęcia podpisanej karty zgłoszenia zawierającej: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer tel. kontaktowego, datę urodzenia oraz oświadczenia. Wszystkie niezbędne do zgłoszenia dokumenty znajdziecie w Regulaminie, albo w naszym wpisie poniżej. Osoby, z ograniczoną zdolnością do czynności prawnych lub osoby w wielu między 13 a 18 rokiem życia dodatkowo zobowiązane są dołączyć Kartę zgłoszenia osoby małoletniej.

Zdjęcia zgłaszane do konkursu muszą być oczywiście naszego autorstwa. Dodatkowo nie mogą być wynikiem fotomontażu. Jedyne dopuszczalne formy modyfikacji to kadrowanie, rozjaśnianie i ściemnianie całości lub fragmentu, kontrastowanie, praca na maskach oraz redukcja koloru.

Nagrody

W terminie od 18 do 28 kwietnia 2017 r. jury, którego przewodniczącym jest Jacek Bonecki przyzna nagrody osobom, które zajmą 1, 2 i 3 miejsce dla każdej z kategorii czyli Krajobraz / Przyroda, Człowiek i Miasto. Dodatkowo wyłoniony zostanie Grand Prix Konkursu i trzy wyróżnienia które pozostają w gestii jury (jury może przyznać wyróżnienia, ale nie musi).

  • Grand Prix – nagroda rzeczowa w postaci smartfona
  • pierwsza nagroda jury w każdej kategorii – nagroda rzeczowa w postaci drukarki fotograficznej Instax SP-2
  • druga nagroda jury w każdej kategorii – nagroda rzeczowa w postaci aparatu fotograficznego Instax mini 70
  • trzecia nagroda jury w każdej kategorii – nagroda rzeczowa w postaci zestawu upominków
  • opcjonalne wyróżnienie jury – nagroda rzeczowa w postaci zestawu upominków.

Dodatkowo zdjęcia zakwalifikowane do konkursu zostaną opublikowane na Facebooku i w dniach od 14 lutego do 28 kwietnia 2017 r. będzie trwało głosowanie na nagrodę publiczności. Osoba która zwycięży otrzyma dodatkową nagrodę w postaci pobytu w ośrodku SPA.

W dniu 8 maja 2017 roku zostaną ogłoszeni laureaci Konkursu na profilu społecznościowym Banku BPS, a  o sposobie odbioru nagrody zostaniemy poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną do dnia 12 maja 2017 r. Więcej informacji znajdziecie w dokumentach poniżej, oraz na stronie Banku BPS.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin konkursu fotograficznego „Bankowość mobilna w obiektywie”

Karta zgłoszenia osoby małoletniej

Karta zgłoszenia

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)