Audiobooki cieszą się ogromną popularnością. Zapewne dlatego, że można słuchać ich niemalże w każdej sytuacji i gdziekolwiek jesteśmy. To wygodna forma nadrobienia zaległości w „czytaniu” bez odwiedzania biblioteki. Któż inny, jak nie podążający za trendami Citi Bank, mógłby wprowadzić promocję, w której otrzymasz nielimitowany, roczny dostęp do audiobooków za spełnienie kilku prostych warunków? Poniżej recenzja. Sprawdź, czy możesz z niej skorzystać, w jakim okresie i jakie warunki stawia Bank, aby otrzymać dostęp do Storytel.pl

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 24.07.2017 r. do 27.11.2017 r. Wniosek o Kartę należy złożyć do dnia 27.11.2017 r., wykorzystując podlinkowany formularz poniżej, natomiast umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać dostęp do storytel.pl?

W porównaniu do innych trwających promocji w Citi Banku, ta jest jeszcze mniej wymagająca z uwagi na łączną kwotę transakcji, jaką musimy rozliczyć. O ile w pozostałych promocjach łączna kwota operacji bezgotówkowych wynosi 1000 zł (co i tak nie jest dużą kwotą biorąc pod uwagę, że mamy na ich wykonanie sporo czasu) tak w tej promocji wydać musimy tylko 400 zł. Jak zabrać się do tego krok po kroku?

  • do dnia 27.11.2017 r. złóż wniosek o kartę kredytową (polecam darmową Simplicity) za pośrednictwem dedykowanego formularza promocji. W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpisujesz w sierpniu, warunek spełnij do końca września)
  • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 400 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane. (jeżeli umowę podpisujesz w sierpniu, warunek spełnij do końca września, itd.). Pamiętaj, że wykonane transakcje nie mogą zostać zwrócone.

Przyznanie nagrody – dostęp do storytel.pl

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz wiadomość od banku poprzez system bankowości elektronicznej. W wiadomości dostępny będzie również voucher o równowartości 12 miesięcznego abonamentu w storytel. Następnie wystarczy wejść na stronę z audiobookami, założyć konto i zapłacić za jego posiadanie 0 zł przy wykorzystaniu vouchera. Voucher możesz wykorzystać do 31.05.2018 r.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

O kosztach związanych z posiadaniem Karty Kredytowej Simplicity, a także o innych, trwających promocjach w Banku przeczytasz w tych recenzjach:

Voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro
Voucher 400 zł do wykorzystania na Frisco.pl
Telefon LG K4 Dual o wartości 499 zł brutto
400 zł premii jako uznanie rachunku Karty 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kartę podarunkową na 12 miesięcy do Storytel

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)