Kolejna szansa na zdobycie smartphona LG K4 Dual, a wszystko to za sprawą ponownej edycji promocji w Citi Banku, gdzie za wyrobienie Karty Kredytowej nagrodą jest ten o to wspomniany telefon. Warto dodać, że wśród Kart Kredytowych Citi Banku Waszym faworytem jest zdecydowanie darmowa Simplicity, za którą Bank nie pobiera opłaty rocznej, a jej rozważne używanie pozwala uniknąć jakichkolwiek prowizji.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały Karty Kredytowej w City Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 24.07.2017 r. do 31.08.2017 r. Przystąpić do niej możemy maksymalnie do dnia 31.08.2017 r., co oznacza, złożenie wniosku za pośrednictwem strony promocji. Umowa natomiast może zostać podpisana w późniejszym terminie, czyli po 31.08.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić aby otrzymać nagrodę?

Warunki promocji są identyczne jak w poprzedniej edycji, więc jeżeli śledzicie nasz blog to wiecie co należy zrobić. Warunki nie są zbyt wymagające, więc do dzieła:

  • zarejestruj się w promocji za pomocą dedykowanej strony, uzupełniając wymagane pola i wyrażając dwie zgody w formularzuformularz citi bank
    W przeciągu kilku dni od zgłoszenia swojego udziału w promocji skontaktuje się z Tobą Konsultant Citi w celu zbadania zdolności kredytowej. Podczas rozmowy będziesz mógł złożyć wniosek o Kartę Kredytową i uzyskasz informacje o dokumentach, które należy do Banku dostarczyć w celu sfinalizowania umowy.
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę zaloguj się do bankowości elektronicznej lub mobilnej Banku
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 3000 zł. Na rozliczenie transakcji masz aż 3 miesiące, więc nie musisz wydawać kwoty 3000 zł jednorazowo, możesz rozłożyć wydatki i rozliczać co miesiąc np. po 1000 zł.

Pamiętaj również, że transakcje bezgotówkowe nie mogą być przelewami z Karty Kredytowej. Transakcje nie mogą też być anulowane ani zwrócone. I to właściwie tyle 🙂

Wypłata premii

Premia, a właściwie nagroda w postaci telefonu LG K4 Dual o wartości 499 zł brutto zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej. Wiadomość o spełnieniu warunków promocji otrzymasz w bankowości elektronicznej maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji odbierz telefon LG K4 Dual

Tabela opłat i prowizji Citi Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)