ING Bank Śląski powrócił z kolejną edycją dobrze znanej nam promocji, w której za otwarcie Konta Direct lub Komfort wraz z kontem oszczędnościowym, nagradza swoich Klientów premią w wysokości 100 zł. Ja swoją premię już odebrałam kilka miesięcy temu, więc zachęcam, ponieważ warunki, jakie należy spełnić są bardzo proste, a przy okazji może zechcecie zostać w ING Banku Śląskim trochę dłużej, tak jak ja to zrobiłam 🙂

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 01.01.2016 r. do 01.08.2017 r. nie posiadały, ani nie współposiadały w Banku Konta: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Osoby, które posiadają konto oszczędnościowe mogą skorzystać z oferty. Z promocji wyłączone są firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w terminie od 01.08.2017 r. do 18.10.2017 r. Pamiętaj jednak, że do 18.10.2017 r. umowa z Bankiem musi być już podpisana, więc wniosek o Konto należy złożyć kilka dni wcześniej (jeżeli oczywiście decydujesz się na przystąpienie do promocji w ostatniej chwili).

Warunki promocji – co zrobić aby otrzymać premię?

Warunki promocji są bardzo proste, nie angażują Cię zbyt mocno i co najważniejsze nie obciążają Twojego portfela, a na ich wykonanie masz sporo czasu. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku otwierasz Konto osobiste Direct lub Komfort za pośrednictwem strony internetowej. Jeżeli posiadasz w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowy, to Konto osobiste otwierasz z poziomu bankowości elektronicznej. Żeby odebrać premię wykonaj krok po kroku poniższe czynności:

Wypłata premii

Zgodnie z regulaminem promocji wypłata premii w kwocie 100 zł nastąpi do dnia 28.02.2018 r. na Konto Oszczędnościowe, chociaż ja biorąc udział we wcześniejszej edycji promocji otrzymałam premię na Konto osobiste. Oznacza to, że do dnia wypłaty nagrody nie możesz zamknąć ani Konta oszczędnościowego, ani Konta osobistego, ani zrezygnować z Karty debetowej.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO DIRECT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Konto Direct i Konto Komfort, plus premia za polecenia

W promocji możesz otworzyć dwa Konto osobiste: Konto z Lwem Direct i Konto z Lwem Komfort. Już miesiąc po otwarciu jednego z wymienionych Kont, możesz przystąpić do programu poleceń, a za każde skuteczne polecenie Bank wypłaci Ci premię w wysokości 100 zł. Łącznie możesz polecić 10 osób, co przekłada się na zysk 1000 zł, o ile osoby przez Ciebie polecone spełnią kilka prostych warunków. Zasady i warunki programu poleceń opisałam już jakiś czas temu w recenzji Polecaj Konto ING Banku Śląskim, więc zachęcam Cię do zapoznania się z tym wpisem.

Warto też wspomnieć, że otwierając Konto oszczędnościowe przez pierwsze 4 miesiące od jego otwarcia, oprocentowanie dla kwoty poniżej 100 000 zł wynosi 2%. Dodatkowym atutem otwieranych Konto w ING Banku Śląskim jest usługa Smart Saver, czyli poboczne konto oszczędnościowe, na które „odkładana jest reszta” z zakupów wykonywanych Kartą. Jak to działa? Płacisz za zakupy w sklepie 6 zł, kwota 4 zł jest przelewana na Twoje Konto Smart Saver i w taki sposób gromadzisz oszczędności. Możesz sam zdecydować jakie dokładnie kwoty chcesz odkładać:

  • Zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • Zaokrąglenie kwoty transakcji do 5 zł
  • Procent od kwoty transakcji w wysokości od 1% do 10%

Rachunek Smart Saver oprocentowany jest na 2% do kwoty 5 000 zł. W każdej chwili z Konta Saver możesz podjąć środki i dysponować nimi zgodnie ze swoimi potrzebami.

Ile Kosztuje Konto Direct i Konto Komfort? Konto Komfort jest rachunkiem dedykowanym osobom, które cenią sobie osobiste wizyty w Placówkach Banku. Opłata za Konto wynosi 12 zł (6 zł w promocji za prowadzenie konta w miesiącu otwarcia konta i przez następne trzy miesiące), ale za to zyskujemy nieco więcej darmowych transakcji wykonywanych w oddziałach. Konto Direct jest natomiast rachunkiem prowadzonym bezpłatnie. Nie zapłacimy także za Kartę do konta pod warunkiem rozliczenia transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w okresie rozliczeniowym, który w ING trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (dla osób w wieku 18-26 lat, kwota transakcji bezgotówkowych wynosi 200 zł). Część opłat i prowizji znajdziesz w tabeli poniżej, a po resztę informacji sięgnij to zakładki Przydatne dokumenty na dole wpisu.

[table id=20 /]

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „Poleć konto znajomemu”

Regulamin promocji 100 zł za otwarcie Konta

Regulamin oferty specjalnej „Bonus na start”

Tabela opłat i prowizji ING

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)